Складов работник- пикър

ДСВ РОУД EООД
location_on гр. София

  • Постоянна работа
  • Подходяща и за кандидати с малък или без опит

ДСВ Роуд ЕООД е част от DSV A/S - една от най-добре представящите се компании в сектор транспорт и логистика в света.

Във връзка с разширяването на складовата ни база търсим ПИКЪР

ОТГОВОРНОСТИ:

  • Изпълнява заявки;
  • Следи за съответствие на събраната стока по вид, срок на годност и количество с документацията;
  • Подрежда стоката;
  • Участва в товаро-разтоварни дейности;
ИЗИСКВАНИЯ:
  • Опит на сходна позиция е предимство;
  • Организираност и експедитивност;
  • Средно образование.
КОМПАНИЯТА ПРЕДЛАГА:
  • Мотивиращо възнаграждение, обвързано с постигнатите резултати;
  • Атрактивен социален пакет: ваучери за храна, допълнително здравно застраховане, Коледен и Великденски бонус, еднократен паричен бонус при раждане на дете и сключване на брак, безплатно кафе и минерална вода, бонус „Препоръчан служител“, месечни инициативи за сплотяване на екип, тиймбилдинги и Коледни партита, фирмен футболен отбор и др.
  • Отлични условия за работа.
  • Включване в курс за придобиване на правоспособност за управление на електрокар.
  • Ако сте амбициозни и талантливи ние ще ви подкрепим, за да разгърнете потенциала си и да направите кариера в разрастващ се бизнес.
Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю. Предоставените от вас данни са лични и попадат под специална защита.