СКЛАДОВ РАБОТНИК

БАЛЕВБИО EООД
location_on гр. София

БАЛЕВ БИО е вносител и дистрибутор на био храни и органични продукти от 2008 година.

За своят екип фирмата търси СКЛАДОВ РАБОТНИК. Складовата база на фирмата се намира в с. Волуяк.

Отговорности:

  • Приема стока в склада със специален температурен режим, следи за количеството и качеството на стоката, която приема;
  • Заделя и подготвя стоката по получени заявки от клиенти, премества кашони/палета, поставя в предварително подготвени кашони и палетоместа;
  • Грижи се за стоката да е в добър търговски вид;
  • Фолира палета, подготвя кашони за изпращане по куриер;
  • Работи с терминално устройство;
  • При необходимост, заедно с други колеги лепи стикери върху стоката;
  • Работи без пропуски и носи отговорност за конкретната поръчка.
Изисквания:
  • опит на сходна позиция е задължителен;
  • отговорност и организираност.
Фирмата предлага:
  • стабилна и сигурна работа в утвърдена компания.
Ако решите, че сте подходящи за тази длъжност, моля изпратете вашата автобиография и актуална снимка. Само одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю.

С изпращане на кандидатурата си за работа по публикувана обява на интернет сайта на Джобс бг. лицето декларира, че се е запознало с Политиката за поверителност на Балев Био ЕООД и че предоставя доброволно личните си данни за целите на обработката за подбор на персонал. Балев Био ЕООД декларира, че няма да предоставя специална категория лични данни на трети лица, като в случай на необходимост личните данни могат да бъдат трансферирани единствено за целите на подбора на персонал на трети лица - външни дружества специализирани в подбора на персонал. Предоставените от кандидата за работа лични данни ще се съхраняват от дружеството за срок от 6 месеца от момента на изтичане/сваляне от уеб сайта на публикуваната обява, освен в случай на изрично съгласие за по-дълго съхранение.