СКЛАДОВ РАБОТНИК

ДЕНИКОМ EООД
location_on гр. София

  • Постоянна работа
  • Подходяща и за студенти
  • Подходяща и за кандидати с малък или без опит

Деником ЕООД е българска компания, наложилa се като една от водещите дистрибуторски фирми, надежден партньор с вече 30 годишно присъствие на пазара. Фирмата е най-големият за страната дистрибутор на световния химически гигант Henkel, по отношение на марките Ceresit, Loctite, Moment, Metylan, Tangit. В портфолиото на Деником ЕООД се включват и продуктите на: European Aerosols (най-големият европейски производител на аерозолни бои, технически спрей и антикорозоинни покрития, представляван в България с марките си Dupli Color, Motip, Presto, Color Matic, Color Mark), Varta (потребителски батерии), WD-40 Company, Storch-Ciret Group (с брандовете си Kana, Rota, Masq и Prep), Vibac, Hawera, Irion,Stabila, Klingspor и Berling.

Фирмата търси да назначи складов работник за гр. София.

Основни изисквания:

  • Средно образование;
  • Умения за работа в екип;
  • Стриктност при изпълнението на възложените задачи;
  • Отговорно отношение към колегите и служебните задължения;
Основни задължения:
  • Етикиране на стока;
  • Опаковане на стока;
  • Подготвя стоки за доставки към клиенти;
  • Подрежда складовите наличности;
  • Прием на стоки в склада:
Компанията предлага:
  • Петдневна работна седмица;
  • Ваучери за храна;
  • Допълнително здравно осигуряване;
  • Работа в млад и мотивиран екип от професионалисти;
Ако това предложение представлява интерес за Вас, моля изпратете CV с актуална снимка и посочен Ref. №

Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.

Информираме Ви, че данните, които ни предоставите, се обработват и съхраняват в съответствие с изискванията на ЗЗЛД и подлежат на специален режим на защита.