СКЛАДОВ ОПЕРАТОР

Carlsberg
location_on гр. Шумен

По-малко пластмаса

По-екологично производство

Нaшата рецепта

За ЗЕЛЕНА ПЛАНЕТА

Търсиш добре платена работа? Искаш сигурност и стабилност? Харесва ти да работиш в сърцат екип? Мотивиран си да участваш в дистрибуцията на може би най-добрата бира в света?

Тогава стани част от нашия екип като кандидатстваш за позиция:

(базиран в гр. Шумен)

Твоите отговорности ще включват:

  • Да приемаш, съхраняваш и оформяш необходимите документи за продукция и амбалаж на може би най-добрата бира в света.
  • Да контролираш експедирането на готова продукция.
  • Да участваш в извършването на периодичните, месечните и годишните инвентаризации в склада.
  • Да заприхождаваш готова продукция, амбалаж и други материали.
  • Да следиш, архивираш и подреждаш документооборота.
  • Да спазваш установените стандарти на компания, в частност изискванията по ЗБУТ.
  • Да работиш на три смени.
Какво очакваме от теб:
  • Средно образование
  • Умения за работа с MS Office пакет (Word, Excel)
  • Аналитични умения
  • Желание за работа и учене
  • Екипна работа, прецизност, отговорност и бързина.
  • Умения за работа в динамична среда.
Какво ти предлагаме:
  • Мотивиращо възнаграждение
  • Бонуси - годишен, за Великден и Коледа, „Здраве и безопасност“.
  • Ваучери за храна.
  • Добавка за транспорт.
  • Работно облекло 2 пъти в годината.
  • Допълнително здравно осигуряване.
  • Работа на пълен работен ден в международна компания лидер на пазара.
  • Сигурно работно място, коректност и заплащане на изработеното време с точност.
  • Въвеждащо обучение.
  • Възможности за професионално развитие.
  • Работа в задружен и мотивиран екип.
  • Карта за спорт на преференциална цена.
  • Допълнителни почивни дни и бонус за лични събития.
Искате да разберете повече?

За повече информация можете да се обърнете към екип Човешки ресурси на Карлсберг България.

Краен срок за подаване на автобиография е 17/05/2024 г.

Имайте предвид, че постоянно разглеждаме получените кандидатури и процесът по подбор

може да бъде прекратен по рано от посочения краен срок, така че кандидатствайте възможно най скоро!