Сервитьор/ Сервитьорка

Novotel Hotels
location_on гр. София

icon 1,300 лв ~ 1,850 лв

  • Постоянна работа
  • Подходяща и за студенти
  • Подходяща и за кандидати с малък или без опит

Търсим енергични и отговорни професионалисти, които да се присъединят към нашия екип. Ако имате страст към ресторантьорството и желание да работите в динамична обстановка, това е възможността за вас.

Отговорности:

Обслужване на гостите с усмивка и професионализъм Поддържане на чистота и подредба в работното пространство Сервиране на напитки и храни Приемане на поръчки и осигуряване на точност в тяхната изпълнение Информиране на гостите относно менютата, специалните предложения и промоции Работа в екип с други служители за осигуряване на гладко функциониране на ресторанта

Изисквания:

Добри комуникационни умения Наблюдателност и внимание към детайла Предишен опит в областта на обслужването на клиенти ще се счита за предимство, но не е задължителен

НИЕ ПРЕДЛАГАМЕ Отлично възнаграждение Месечен бонус свързан с постигнатите резултати Постоянен трудов договор Допълнително здравно осигуряване Гъвкаво работно време Работно облекло и храна Мултиспорт карта Допълнително пенсионно осигуряване Фирмено обучение и въвеждаща програма

КОИ СМЕ НИЕ Новотел София е част от световната верига Accor с над 5300+ хотела по цял свят. Удовлетворението на гостите ни е над 90%. Млад и енергичен екип, който търси нови таланти, на които да даде възможността да се развиват.

КАНДИДАТСТВАЙ! СВЪРЖИ СЕ С НАС 0887463812

  • Информацията, която представяте е поверителна, попада под защитата на ЗЗЛД и ще се използва единствено за целите на подбора.