СЕРВИТЬОР

АЛБЕНА АД
location_on к.к. Албена

  • Пълно работно време
  • Временна / Сезонна работа
  • Подходяща и за студенти
  • Подходяща и за кандидати с малък или без опит

Курортен комплекс Албена е уникално съчетание на море, пясък, зеленинa и спокойствие. За милиони туристи от цял свят, Албена е предпочитано място за почивка и синоним за качество на предлаганите услуги.

За сезон 2024, Албена АД търси отговорен професионалист за позицията Сервитьор/ки на 5***** ресторант Амелия.

Основни задължения и отговорности:

  • Посрещане, настаняване и обслужване на клиентите, съобразно установените фирмени стандарти;
  • Презентиране на предлаганото меню;
  • Зареждане на търговските зали;
  • Приемане на поръчки, сервиране и отсервиране;
  • Насоченост към постигане на резултати чрез удовлетвореност на клиентите;
  • Приема парични суми (в брой, кредитни карти, ваучери и др.), издава касови бележки и при поискване фактури за платените сметки;
  • Отчита оборота след приключване на работа.
Основни изисквания за длъжността:
  • Професионален опит в областта на същата позиция;
  • Владеене на немски/английски език, както и познания на други езици на комуникатично ниво;
  • Да обслужва определения му район и оказва съдействие при по-голямо натоварване на колегите;
  • Да осигурява качество, ниво и бързина на обслужване;
  • Да поддържа хигиената в определения му район;
  • Да сервира и отсервира при спазване на технологичните правила;
  • Да сте приветливи и положително настроени към клиентите;
  • Да имате отговорно отношение към работата, мотивация и желание за развитие.
Ние предлагаме:
  • Професионално развитие във фирмата;
  • Много добро възнаграждение и бонусна система;
  • Осигурен транспорт и настаняване;
  • Работа в млад и амбициозен екип.
Очакваме вашите автобиографии със снимка. Одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Телефон за връзка: 0885853347 - Комплексен мениджър Амелия Телефон за връзка: 0885853209 - Мениджър ресторанти
  • Документите ще се разглеждат при спазване изискванията на Закона за защита на личните данни