Салонен Управител

АВАЛОН EООД
location_on гр. Петрич

Комплекс Авалон търси амбициозен и предприемчив човек, който да работи нa позиция салонен управител.

ОСНОВНИ ЗАДЪЛЖЕНИЯ И ОТГОВОРНОСТИ:

  • Следи за работни графици на персонала
  • Следи за добрия външен вид на персонала
  • Провежда обучения и инструктажи на персонала
  • Посреща гостите на заведението
  • Взаимодейства с доставчици на храни и напитки
  • Организира и координира работата в заведението
  • Контролира готвачите и кухненските работници за изпълнение на определените менюта
  • Следи за правилното използване и поддържане на оборудването и инвентара и за санитарно-хигиенното състояние на помещенията
  • Участва в организирането на събития в заведението
  • Осигурява условия за постоянното развитие на професионалния и личностния потенциал на подчинените му служители, чрез непрекъснат пример от негова страна
  • Познава в детайли процесите в обекта, за който отговаря. Предлага допълнителни, специфични за заведението му маркетингови и други промоции с цел увеличаване на продажбите
  • Представя заведението по най-добрия начин пред клиентите и отговаря за качеството на предлаганите храни и напитки
  • Приема и отчита оборота на заведението от сервитьорите и барманите след изтичане на работния им ден
ЗАДЪЛЖИТЕЛНИ ИЗИСКВАНИЯ:
  • Комуникативност и креативност
  • Лидерски качества
  • Отлични организационни и ръководни умения
  • Емоционална стабилност
НИЕ ПРЕДЛАГАМЕ:
  • Фирмено обучение
  • Трудов договор с фирмата
  • Атрактивно и редовно заплащане според личните Ви резултати
  • Работа в реална, динамична среда сред млад екип
  • Възможност за развитие
Ако проявявате интерес, може да кандидатствате само с актуална автобиография и снимка. На интервю ще бъдат поканени само одобрените по документи кандидати!

Данните, които ще представите са лични и попадат под специална защита по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат съхранявани и обработвани съгласно изискванията!