Рецепционист/ка (ДНЕВНИ СМЕНИ)

Kings Valley Medical & SPA Hotel
location_on гр. Казанлък

  • Постоянна работа
  • Подходяща и за студенти

KINGS` VALLEY MEDICAL & SPA Хотел е 5-звездното царство за почивка, забавление и възстановяване на всеки гост, решил да посети най-живописната част от „Долината на розите“ и „Долината на тракийските царе“.

Инспириран от богатите традиции и култура на района и терапевтичната и лечебна сила на минералната вода от местността „Казанлъшки минерални бани“, хотелът предлага за гостите си неповторима комбинация от непреходна елегантност и стилен дизайн, съчетани с усещането за спокойствие, комфорт и автентично преживяване.

Търсим за екипа ни подходящи кандидати за позицията: РЕЦЕПЦИОНИСТ/КА / СЛУЖИТЕЛ РЕЦЕПЦИЯ.

КЛЮЧОВИ ЗАДЪЛЖЕНИЯ НА ПОЗИЦИЯТА:

  • Посрещане, настаняване и изпращане на гостите на хотела в съответствие с приетите стандарти
  • Отлично обслужване и грижа за гостите на хотела по време на престоя им
  • Предоставяне пълна информация на гостите на хотела относно предлаганите услуги
  • Приемане на плащания
  • Координиране на обслужването на гостите с отделите в хотела
НАШИТЕ ИЗИСКВАНИЯ ЗА ЗНАНИЯ, УМЕНИЯ И ОПИТ:
  • Опит в хотел или с обслужване на клиенти
  • Добро ниво на Английски език
  • Усмихната и комуникативна личност с ориентация към клиента
  • Гъвкавост и отзивчивост
  • Адекватни реакции в работните ситуации
ЗА ДА СЕ ЧУВСТВАТЕ ДОБРЕ ПРИ НАС, НИЕ ЩЕ ВИ ПРЕДОСТАВИМ:
  • Атрактивно възнаграждение спрямо вашия конкретен опит
  • Ваучери за храна
  • Социален пакет с разнообразие от придобивки (допълнително здравно осигуряване, мотивационна политика с различни отстъпки и преференциални условия)
  • Осигуровки върху пълната заплата
  • Коректно, сигурно и редовно плащане
  • Модерна, приятелска и подкрепяща среда за работа в готин екип
  • Възможност за личностна изява и професионално надграждане
  • Обучения и тренинги
  • Работа по график 2/2 ДНЕВНИ СМЕНИ (от 8:00 до 20:00 ч.)
  • Разнообразна храна по време на работа
  • Осигурен транспорт/транспортни разходи за кандидати от района
  • Настаняване (за кандидати, живеещи извън Казанлък и близките населени места)
  • Униформа
  • Възможност да бъдете част от екипа на един от най-добрите хотелски продукти в България
Ако виждате професионалното си развитие заедно с нас, ще се радваме да получим Вашето актуално CV. За повече информация можете да се свържете с нас на тел. 0887500488.