Рецепционист

РИСК ИНЖЕНЕРИНГ АД
location_on гр. София

icon 1,200 лв

  • Постоянна работа
  • Подходяща и за кандидати с малък или без опит

Функции и задължения:  Посреща клиенти и гости, следи за регистрирането и окaзване на необходимото им съдействие;  Следи за правилното водене на регистърните книги и точното записване на данните от документите за самоличност на регистрираните клиенти и гости;  Организира приема на външни посетители;  Отговаря на телефонни запитвания съобразно своята компетентност;  Насочва телефонни обаждания и съобщения към съответните служители;  Проявява учтиво отношение и любезност към клиенти, гости и служители.

ИЗИСКВАНИЯ:  Образование: средно, висше;  Компютърни умения – MS Office.  Английски език писмено и говоримо, втори западен или руски език е предимство  Шофьорска книжка категория В е предимство  Запознат е с основните нормативни документи, които трябва да спазва в своята работа.

ЛИЧНОСТНИ КАЧЕСТВА:  Лоялност и дискретност, комуникативност и умения за работа в екип; инициативност и дипломатичност;  Желание за работа;  Способност за работа в екип и под напрежение;  Лоялност и дискретност, отговорност, точност, дипломатичност и самодисциплина;

КОМПАНИЯТА ПРЕДЛАГА:  Отлични условия на труд;  Коректно заплащане;  Трудов договор сключен с Абилико АД  Работа в динамична среда

Автобиографиите да бъдат придружени с актуална снимка.