РАБОТНИЦИ В ПРОИЗВОДСТВО - ГОТОВА ПРОДУКЦИЯ

БАБ КОНСУЛТ EООД
location_on гр. София

icon 1,780 лв ~ 1,860 лв

  • Постоянна работа
  • Подходяща и за кандидати с малък или без опит

За наш ценен клиент сме в търсене на динамична личност с добри организационни умения, която да се присъедини към една от най-успешните компании на Балканския полуостров. Позициите, които са отворени са:

ПАКЕТИРОВАЧ И СКЛАДОВ РАБОТНИК

Основни задължения и отговорности за Пакетировач:

  • Следене за състоянието и съхраняването на стоката.
  • Автоматизиран процес, пакетиране на продуктите, като се спазват установените от компанията правила за безопасност.

Изисквания:

  • Сходен опит като пакетировач или на поточна линия – Предимство
  • Завършено средно образование.
  • Отговорност и дисциплинираност.
  • Опит с управлението на електрокар - Предимство

Компанията предлага:

  • Работа на три смени.
  • Ваучери за храна.
  • Допълнително здравно осигуряване.
  • Работа в утвърдена компания с изградени ценности.
  • Съдействие при изкарване на правоспособност за електрокар.

Основни задължения и отговорности за Складов работник:

  • Поддържане на складовите наличности.
  • Участие в процесите по приемане, подреждане и съхранение на стокаа.
  • Товарене и разтоварване на стоката с електрокар.
  • Работа с баркод четец.

Изисквания:

  • Опит с управлението на електрокар.
  • Компютърна грамотност.

  • Работа на две смени (без нощни смени).

При интерес към някоя от позициите, моля кандидатствайте, като опоменете за коя позиция проявявате интерес! С одобрените по документи кандидати ще се свържем в най-кратки срокове!

"Б.А.Б. Консулт" ЕООД е лицензирана агенция за подбор и консултиране на персонал (регистрационен номер 3051/2020 г.) в Агенция по заетостта, която е създадена с идеята за подпомагане на заетостта на територията на България. Нашата мисия е да запознаем доказаните работодатели в страната със стойностните служители!