Продуктов дизайнер -детски стоки

icon 1,700 лв ~ 2,200 лв

Фирма,производител и търговец на детски стоки и аксесоари търси опитен специaлист за позицията ПРОДУКТОВ ДИЗАЙНЕР. Фирмата предлага много добри условия за работа и професионална реализация.

ОСНОВНИ ЗАДЪЛЖЕНИЯ:

  • Участие в процес по създаване на детски стоки,играчки и мебели;
  • Разработване на графични предложения за оформяне на нови продукти;
  • Работа в екип при създаване на нови продукти;
  • Тясно сътрудничество с отдели на компанията – маркетинг, търговски, производство
  • Добро познаване на фирменото портфолио - продукти, материали, партньори;
  • Проследяване на тенденциите в индустрията за обслужване на бебета и малки деца.;
ИЗИСКВАНИЯ:
  • Отлични умения за работа със специализирани програми за дейността
  • Образование в сферата на дизайн и продуктов дизайн;
  • Отлична компютърна грамотност - Word, Excel, Internet;
  • Умение за работа със Corel Draw, 3DMax, CAD програми;
  • Творческо мислене и внимание към детайла;
  • Комуникативност, организационни умения и точност;
  • Умения за работа в екип;
Фирмата предлага:
  • Отлични възможности за развитие и реализация;
  • Професионална работна среда и атмосфера;
  • Коректни взаимоотношения работодател-служител;;
  • Въвеждащо обучение, спрямо изискванията на позицията;
  • Стимулиращо заплащане
Ако желаете да станете част от динамично развиваща се компания и предлаганата от нас позиция представлява за Вас интерес, моля изпратете автобиография и портфолио.

Агенция за подбор на персонал с разрешително № 2404.