Продавач-консултант Sport Vision Outlet

Sport Vision
location_on гр. София

  • Постоянна работа
  • Подходяща и за студенти
  • Подходяща и за кандидати с малък или без опит

Sport Vision Group е лидер в спортната търговия на дребно на Балканите. Заставаме зад мотото ни „Ние сме екип!“. Присъстваме на пазара с нашите концепции Sport Vision и Buzz.

Компанията оперира в 13 държави с повече от 600 магазина в целия регион, повече от 6000 служители и централа в Белград, Сърбия. Ние сме стратегически партньор с водещи спортни марки като Nike, Adidas, North Face, Asics, Columbia, Salomon, Under Armour и други, и ключов акаунт за повече от 50 спортни марки.

За нашия магазин Outlet в София,Младост 4, търсим Продавач-консултант на пълен работен ден:

Основни задължения:

  • Посрещане и обслужване на клиенти в магазина;
  • Консултиране на клиента за основните характеристики на стоките;
  • Поддържане търговския вид на магазина;
  • Приемане, подреждане, аранжиране на стоката.

Изисквания към кандидатите:

  • Завършено средно образование;
  • Отговорно отношение към работните задължения;

От наша страна ще предложим: Атрактивно възнаграждение:
  • фиксирано възнаграждение + бонусна система;
Допълнителни придобивки:
  • Платен годишен отпуск 22 дни, при всяка навършена 3-та година по 1 ден допълнително;
  • Ваучери за храна на стойност 120лв;
  • Допълнително здравно осигуряване ( покрито изцяло от нас);
  • Карта MultiSport/ CoolFit на преференциална цена;
  • Отстъпка за служители;
  • Отстъпки в бензиностанции ЕКО;
  • Гъвкаво работно време;
  • Професионални продуктови обучения на водещите спортни марки;
  • Възможности за кариерно развитие и обучения в една от най- бързо развиващите се компании в търговията със спортни стоки.
Ако вие сте отборен играч и постигате целите си, Ние ви очакваме!

На основание Регламент (ЕС 2016/679) за защита на личните данни подаването на автобиография към настоящата обява за работа, давате своето съгласие "Спорт Вижън” ЕAД да обработва личните Ви данни, които са включени в кандидатурата единствено за целите на подбора. Личните данни на неодобрените за интервю кандидати ще бъдат унищожени в срок от 60 дни, считано от датата на подаването им.