Продавач-консултант

ДЕЙЗИ ФУУД ООД
location_on гр. Казанлък

icon 1,200 лв ~ 1,500 лв

  • Постоянна работа
  • Подходяща и за кандидати с малък или без опит

Ние сме търговска верига за хранителни стоки,предлaгаща голямо разнообразие от качествени бързооборотни стоки в локации съвсем близки до своите клиенти.

Стартираме своята дейност през 2018г. и в момента стопанисва ДВА търговски обекта на ул. Константин Величков 9 под училище Антим и ул. Освобождение 1 на МАЛКОТО ПЛОЩАДЧЕ БИВШИЯ НАРКОП на територията на гр.Казанлък.

Богат асортимент, високо качество, ниски цени и високо ниво на обслужване. Това са най-важните цели, които сме си поставили и се стремим да преследваме ежедневно. Така нашите магазини се превръщат в приоритетен избор и едно удобно място за пазаруване търси да назначи:

Ние търсим да назначим : ПРОДАВАЧ-КОНСУЛТАНТИ ( ЖЕНИ/МЪЖЕ)

ОСНОВНИ ЗАДЪЛЖЕНИЯ:

  • вежливо обслужване на клиентите
  • обслужване на клиенти
  • сортиране, снабдяване и аранжиране на стока в търговската зала и складовите помещения
  • работа на каса
  • грижа за свежестта на предлаганите продукти
  • отговорност за хигиената на работното място
ИЗИСКВАНИЯ КЪМ КАНДИДАТИТЕ:
  • Вие имате завършено средно образование
  • Любезни и внимателни с клиентите
  • Самодисциплина и организираност
  • Имате опит в работа с парични средства и фискални устройства
  • Готови сте да работите на СМЕНИ в динамична среда и отговорно да изпълнявате поставените задачи
НИЕ ВИ ПРЕДЛАГАМЕ: При нас Ви очаква приятна работна атмосфера, отговорна и разнообразна работа в мотивиран екип. Ние Ви предлагаме въвеждащо обучение, като системно Ви запознаваме с Вашите задачи. Взаимното доверие и толерантност за нас са важни предпоставки за успешна съвместна работа.

ЗАПЛАТА 1200- 1500 ЛВ. НЕТО

Моля изпратете автобиография и актуална снимка ИЛИ ТЕЛ. 0894762049.

Социални Придобивки

  • emoji_food_beverage
    Безплатни Напитки
  • credit_card
    Бонусова Система