Помощник- готвач/ка здравословно хранене

АВИ ХОЛД ООД
location_on гр. Пловдив

icon 1,240 лв ~ 1,400 лв

Фирма търси за управителите си опитен специалист зa позицията ПОМОЩНИК -ГОТВАЧ/КА ЗДРАВОСЛОВНО ХРАНЕНЕ. Ще се приготвят ястия за обед и вечеря с работно време от 8 до 17 ч. при петдневна работна седмица. Фирмата предлага трудов договор с осигуровски според Кодекса на труда.

Задължения:

  • Подпомагане дейността на готвача
  • Подготовка на продукти за подходящо меню
  • Приготвяне на заготовки ,съгласно дадени рецепти
  • Рязане, миене и сортиране на подходящи продукти за здравословно хранене
  • Спазване на хигиенни изисквания
  • Точност и коректност
Изисквания:
  • Образование- мин. средно
  • Опит в работа в кухня - мин. 1 год.
  • Умение за подготовка на здравословни храни
  • Желание за работа
Ако позицията представлява интерес за Вас и имате необходимия опит,моля изпратете автобиография.