ПЕРСОНАЛЕН/ОФИС АСИСТЕНТ НА УПРАВИТЕЛ

icon 1,940 лв ~ 2,100 лв

Нашият клиент е утвърдена от над 25г компания. Във връзка с развитието си, компанията търси Персонален/Офис асистент на Управител:

Ключови отговорности

  • Подпомага административно управителя в организацията и извършването на ежедневните оперативни задачи и дейности.
  • Води бизнес кореспонденция на български и английски език
  • Взаимодейства активно с останалите служители в компанията в ежедневната работа
  • Организира, координира и следи служебните графици (срещи, пътувания, задачи, фирмени събития).
  • Асистира, координира и извършва офис дейностите / административни и организационни задачи, проучвания, изготвяне на презентации и др./
  • Организира и съдейства за нормалната работа на офиса - за реда в офис пространството, посреща и асистира срещите с клиенти
  • Съдейства за и краткосрочни и дългосрочни проекти, възложени от управителя , като осигурява необходимата информация и подготвя документи.

Ключови изисквания за позицията Висше образование Професионален опит на позиция „Персонален асистент“ или „Офис администратор“ – от 2 до 4г. Английски език - предимно писмено в кореспонденция на добро работно ниво. Отлични умения за работа с компютър : Word и Excel, Outlook и офис техника , предимство е работа с фирмен софтуер/система за отчитане на работата Отлични комуникативни и организационни умения;

Компанията предлага:

Възможност за професионална реализация и развитие в стабилна компания с лидерски позиции на пазара. Отлични условия за работа, трудов договор с петдневна работна седмица, високо културна и предразполагаща среда за работа и взаимодействие с колеги.

Ако проявявате интерес към нашето предложение, моля изпратете автобиография. Всички документи ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност и подлежат на специален режим на защита, съгласно изискванията на ЗЗЛД. С всички кандидати, одобрени по документи ще бъде проведено интервю. СИНЕКТИКА ИНТЕР РЕКРУТМЪНТ - лиценз № 2221 от 16.03.2017г. от МТСП