Охранител невъоръжена физическа охрана на игрална зала

icon 1,100 лв ~ 1,200 лв

  • Постоянна работа
  • Подходяща и за студенти

Във връзка с разширяване дейността си фирмa "Брейн Тръст Секюрити" ООД търси да назначи служител невъоръжена физическа охрана на игрална зала в гр. Шумен. Охрана на смени 2/2 , 15 -16 смени. Изисквания към кандидатите:
  • Удостоверение за охранител,
  • завършено средно образование
  • добри комуникативни умения
  • неосъждан
  • предишен опит на подобна позиция е предимство
Функции и задължения:
  • следи за спазването на пропускателния режим и плана за охрана на обекта
  • изисква и проверява документите за самоличност на външни лица и клиенти на игралната зала
  • изпълнява задачи, свързани с режима за охрана на конкретния обект
  • не допуска и своевременно предотвратява нарушения на охранявания обект
Ако отговаряте на посочените изисквания и позицията представлява интерес за Вас ,моля изпратете Автобиография