ОФИС СЪТРУДНИК

ЕРНИК EООД
location_on гр. Бургас

icon 1,300 лв ~ 1,400 лв

За наш клиент, в сферата нa услугите и застраховането търсим да назначим „Офис сътрудник“.

ИЗИСКВАНИЯ:

  • Комуникативна и креативна личност;
  • Опит на подобна позиция или офис дейности;
  • С ясна дикция и приятен глас;
  • Отговорни и лоялни;
  • Бързо адаптиращи се към нова среда;
  • Ориентирани към високи цели и личностно развитие;
  • Владеене на Английски език на добро ниво се счита за предимство;
  • Отлична компютърна грамотност-отлични познания и работа с Офис пакета
ЗАДЪЛЖЕНИЯ:
  • Комуникация с текущи клиенти на компанията;
  • Въвеждане на данни;
  • Входяща и изходяща кореспонденция;
  • Прилагане и спазване на фирмените стандарти и политиката на компанията.
ФИРМАТА ПРЕДЛАГА:
  • Въвеждащо фирмено обучение;
  • Възможност за повишаване на квалификацията и кариерно развитие;
  • Заплата – 1300 лв. нето стартово;
  • Стимулираща работна среда;
  • Петдневна работна седмица-8 часов работен ден; почивни дни - събота, неделя и празнични дни;
  • Постоянен трудов договор.
УСЛУГИТЕ НА АГЕНЦИЯ „ ЕРНИК“ КЪМ ТЪРСЕЩИТЕ РАБОТА ЛИЦА СА НАПЪЛНО БЕЗПЛАТНИ.

Кандидатите могат да кандидатстват лично с автобиография и снимка на посочения адрес: гр. Бургас, ул. “Константин Фотинов“1,офис 1

Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящият подбор.

Удостоверение за посредническа дейност в Р.България № 2632 от 08.10.2018 гoдина.

Телефон за информация: 056/842163 0885/795528