ОТЧЕТНИК – РАБОТНИ ЧАСОВЕ

icon 3,910 лв

За наш клиент, лидер в строителния бранш, с изградено високо ниво нa работа и отлични условия за труд, търси да назначи ОТЧЕТНИК – РАБОТНИ ЧАСОВЕ в Хамбург, Германия.

!ЗАМИНАВАНЕ ВЕДНАГА!

ИЗИСКВАНИЯ КЪМ КАНДИДАТА:

  • Шофьорска книжка категория B E ПРЕДИМСТВО
  • Владеене на турски език е ЗАДЪЛЖИТЕЛНО
  • Отговорна и съвестна личност
  • Чисто съдебно минало
ЗАДЪЛЖЕНИЯ И ОТГОВОРНОСТИ:
  • Води отчетността за присъствие ръчно или чрез използване на компютризирани системи;
  • Сверява присъствие и изработени часове и нанася информацията в съответните таблици;
  • Води стриктно документацията свързана с длъжността;
  • При необходимост изпълнява и други задачи, възложени във връзка с изпълнение на работата;
УСЛОВИЯ НА РАБОТА:
  • Трудов договор според Немското законодателство
  • ОТЛИЧНО И НАВРЕМЕННО ЗАПЛАЩАНЕ-2000Е ЧИСТО
  • ПОСТОЯННА работа
  • Събота и Неделя - ПОЧИВНИ ДНИ
  • Осигуряване на цялото необходимо оборудване, професионално облекло и обезопасителни аксесоари
  • ОСИГУРЕНО НАСТАНЯВАНЕ в хостел, с хигиенист
  • Осигурени самолетни билети до Хамбург, Германия
УСЛУГИТЕ НА АГЕНЦИЯ „ ЕРНИК“ КЪМ ТЪРСЕЩИТЕ РАБОТА ЛИЦА СА НАПЪЛНО БЕЗПЛАТНИ.

Кандидатите могат да кандидатстват лично с автобиография и снимка на посочения адрес: гр. Бургас, ул. “Константин Фотинов“1,офис 1

Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящият подбор.

Удостоверение за посредническа дейност за други държави № 1957 от 30.10.2015 гoдина.