ОТЧЕТНИК

ПЕТРОЛ АД
location_on гр. София

Верига бензиностанции Петрол е най-голяматa търговска верига в България по брой обекти, като под бранда оперират 294 бензиностанции. Веригата има пълно национално покритие с присъствие в големите градове, главните пътища и основните пътни артерии, както и в по-малки населени места.

"ПЕТРОЛ" АД ВИ ДАВА ШАНС ЗА ПРОФЕСИОНАЛНА РЕАЛИЗАЦИЯ КАТО: ОТЧЕТНИК

Основни задължения:

  • Извършва дейности, свързани с обработка на финансово-счетоводни документи по сметките за материални запаси, доставки в склад. Комуникира с отговорни лица по обектите. Изисква документи и информация, от която зависи изпълнението на задълженията му.
  • Извършва засичане на заявени, доставени и фактурирани стоки и услуги;
  • Осъществява документална проверка при всяко установено разминаване на фактурирани и реално доставени стоки;
  • Подава навременна информация на Продуктовите мениджъри за изчистване на разликите по фактурираните и доставените количества;
  • Ежемесечно проверява за доставени, но нефактурирани стоки. Отговаря за снабдяването с липсващите документи;
  • Контролира коректността на текущо и периодично въвежданата от търговските обекти информация за заприходените и изписани стоки;
  • Контролира коригирането на погрешно въведените от търговските обекти данни.
Изисквания:
  • Икономическо образование.
  • Организираност, точност при изготвяне на документи.
  • Умения за работа в екип.
  • Компютърна грамотност , особено MS EXCEL (SAP е предимство).
Ние Ви предлагаме:
  • Работа в престижна компания и динамична среда.
  • Принадлежност към екип от отлични професионалисти.
  • Възможност за професионално усъвършенстване и обучение.
  • Отлична перспектива за дългосрочно развитие.
Работата е подходяща за хора с добри комуникативни умения, желание за работа в динамична среда. Работата включва пълно фирмено обучение, възможност за развитие. Ако проявявате интерес, изпратете автобиография.