ОПЕРАТОР ФАРМАЦЕВТИЧНО ПРОИЗВОДСТВО

ДЕКРА Арбайт България ЕООД
location_on гр. Кюстендил

  • Постоянна работа
  • Подходяща и за кандидати с малък или без опит

DEKRA Arbeit Groupе е една от най-успешните и иновативни компании в сферата на персонала с над 120 локации в Европа. Тя е част от холдинговото дружество DEKRA SE, със седалище в Щутгарт, Германия и по целия свят е призната като висококачествен доставчик на услуги и доверен партньор.

За наш доверен партньор – една от най-големите световни генерични фармацевтични компании, търсим да назначи:

Задължения:

  • Зареждане на суровини
  • Участва в процеса на производство на лекарствени продукти
  • Почиства използваното оборудване и работните помещения след приключване на работна смяна
  • Спазва технологичните изисквания и инструкции и правилата за безопасност

Изисквания:

  • Средно образование
  • Възможност за работа на трисменен режим (I - 06:00-14:00 / II - 14:00-22:00 / III 22:00-06:00)
  • Не се изисква опит във фармацевтичното производство, но предишен опит в производствена сфера, се счита за предимство
  • Организираност и отговорно отношение към поставените задачи

Компанията предлага:

  • Трудов договор, дългосрочна заетост
  • Въвеждащо обучение с ментор
  • Осигурен транспорт от/до работното място
  • Ваучери за храна – 100 лв.
  • Допълнителна добавка за нощен труд
  • До 15 % увеличение на заплатата след изпитателния период
  • 1000 лева награда по програма “Препоръчай приятел”
  • Годишен бонус минимум една работна заплата
  • Допълнителни месечни придобивки
  • Луксозен пакет допълнително здравно осигуряване
  • Подаръци за раждане на дете и сключване на брак
  • 100 лв. за карта за спорт или друг вид абонамент
  • Допълнителни дни платен годишен отпуск
  • Възможност за кариерно развитие

Осигурен транспорт От/До :

гр.Благоевград, гр.Бобов Дол, с.Големо село, гр. Кюстендил, с Паничарево, с.Бистрица, гр.Дупница, с.Крайници, с.Червен брег, с.Яхиново, с.Сапарево, гр.Сапарева баня, с.Овчарци, с.Ресилово, с.Самораново

Ако възможността, да работите при коректен и лоялен работодател, представлява интерес за Вас, моля изпратете автобиография или се свържете с нас на тел.: 0877 443 743

Всички документи ще бъдат разглеждани строго конфиденциално. Лиценз № 2450 / 08.02.2018г