Оператор склад

Елтрак България ЕООД
location_on гр. София

"Елтрак България" е изключителният дилър на Caterpillar и Perkins за стрaната. Търсим мотивирана личност, която да се присъедини към нашия екип на длъжност:

Изисквания: 1. Завършено средно образование (техническо образование е предимство) 2. Ползването на английски език не е задължително, но също е предимство 3. Сръчност и желание за физическа работа 4. Технически познания

Отговорности: 1. Товаро-разтоварна дейност 2. Разпределяне на наличностите с цел оптимизиране на работата 3. Работа с документи 4. Почистване на складовите площи 5. Отговаря за движението на стоки и машини в склада

Предлагаме: 1. Отлични условия на труд 2. Възможности за развитие 3. Служебен транспорт 4. Допълнително здравно застраховане

Ако се интересувате от нашето предложение и отговаряте на изискванията - изпратете ни подробна автобиография. Всички кандидатури ще бъдат разглеждани строго конфиденциално. За интервю ще бъдат поканени само одобрените по документи кандидати.