Оператор Производство Костинброд

Coca-Cola HBC
location_on гр. Костинброд

Оператор Производство

Локация: Костинброд

НАШИЯТ ЕКИП:

Ние сме семейство от 36 хиляди ангажирaни служители. Всеки един от нас е тайната съставка на Coca-Cola HBC – един от най-големите бутилировачи на The Coca-Cola Company. Ежедневната ни мисия е да доставяме радост на над 715 милиона потребители, предлагайки избор от над 100 емблематични глобални и любими местни брандове във важните за тях моменти, 24 часа в денонощието, 7 дни в седмицата.

Ние сме силен и талантлив екип, който постига отлични резултати, като побеждава и се учи всеки ден в 29 страни, на 3 континента . Нашият успех идва от съвместната ни работа като един, за да постигнем позитивна промяна в местните общности, в които работим.

Уникалната ни структура в България предоставя много и разнообразни възможности за развитие в областта на Производството, Логистиката, Продажбите, Маркетинга, Финансите, Човешките ресурси, IT системи и решения, Връзки с обществеността, Център за споделени услуги в областта на Финанси и ЧР и много други, някои неочаквани, но винаги вълнуващи.

ОТГОВОРНОСТИ:

Работи в екип на машини от линия за производство на безалкохолни напитки;

Подготвя и контролира машините на производствената линия, следи за качеството на произвеждания продукт и спазва разходните норми за материали;

Участва в текущата поддръжка на машините и отговаря за правилната им експлоатация;

Грижи се за почистването на машините и сортиране на отпадъците, според наличните процедури.

ИЗИСКВАНИЯ:

Средно/ Средно професионално училище (Висше образование с технически профил ще се счита за предимство);

Предишен опит в Производство е предимство;

Умения за работа в екип;

Отговорност, внимание към детайла;

Гъвкавост и инициативност;

Готовност за работа по график: Три смени на на 8 часа, включително и нощни.

НАШЕТО ПРЕДЛОЖЕНИЕ:

Общо възнаграждение стартиращо от 2 000 лева за кандидати без опит, което включва:

  • 1 250 лева стартова брутна месечна заплата;
  • 200 лева месечен бонус;
  • 200 лева сума за работа на смени;
  • ~150 лева нощен труд на база отработени часове;
  • 200 лева ваучери за храна;
  • 200 лева еднократен бонус „Добре дошъл“.
Придобивки:
  • Платен годишен отпуск - 20 работни дни по КТ и допълнителни дни според позицията;
  • Допълнително здравно осигуряване, включващо болнична и доболнична помощ; здравен пакет за зъболекар, очила и лекарства;
  • Организиран служебен транспорт/осигуряване на карти за гориво, съгласно политиката при определени условия;
  • Подпомагане с пакет за РЕЛОКАЦИЯ за кандидати с отдалечена локация;
  • Осигурено работно облекло;
  • Допълнителен бонус за Коледа и Великден, Бонус при участие в програма „Доведи приятел;
  • Подарък по социалната политика на компанията за специални събития;
  • Възможност за издаване на карта за спорт;
  • Преференциални фирмени отстъпки за различни услуги и обекти;
Възможности за усъвършенстване и израстване:
  • Въвеждаща програма;
  • Допълнителни обучения и вътрешно сертифициране, обвързано с представянето;
  • Програма за развитие на способностите.
ПРИНАДЛЕЖНОСТ В КОКА-КОЛА ХЕЛЕНИК:

В Кока-Кола Хеленик искаме нашите хора да отразяват разнообразието на нашите клиенти и потребители. Ние се ангажираме да осигурим приобщаваща среда и равни възможности за всички.

Нашите хора са нашата тайна съставка в 29 държави и на 3 различни континента и техните отличителни черти ни правят уникални. Присъединете се към нас и помогнете за създаването на култура, в която процъфтяват различни екипи и всеки e приобщен.

Ако нашето предложение представлява интерес за Вас можете да кандидатствате, като използвате бутона Кандидатствай или се обадете на телефон: 0890 120 220.