Оператор на компютър / Data entry assistant

IBI Co
location_on гр. София

icon 1,400 лв

  • Постоянна работа
  • Подходяща и за кандидати с малък или без опит

АЙ БИ АЙ КО ЕООД с удостоверение номер 2981 за извършване на посредническа дейност в Бългaрия, предлага работа като оператор на компютър / data entry assistant (търговия на едро и дребно с козметични продукти) (търговия на едро с козметика и парфюми). Нашият партньор е постоянно разрастваща се фирма в търговията на едро с козметика и парфюми) базирана е в София. с доказан опит и репутация. Успехът на компанията се дължи до голяма степен на ефективния екип и неговото висококачествено обслужване на клиентите. Кандидатът, който търсим трябва притежава желание да се развива в сферата на търговията и продажбите през различни канали, за да може да допълни един приятелски и добре работещ колектив. В случай, че обявата е в областта на Вашия интерес – не се колебайте да ни изпратите актуална автобиография или да ни се обадите Всички кандидатури ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност, съгласно ЗЗЛД.

ИЗИСКВАНИЯ ЗА ДЛЪЖНОСТТА

Компютърна грамотност (Word, Excel, Outlook) - препоръчително е много добро ниво на работа с Excel Високо ниво на грамотност – писмен и говорим български език работа със специфичен софтуер за продажби и доставки е предимство Умения за самостоятелно организиране на работния процес и приоритизиране на задачите Добра комуникативност и умения за решаване на проблеми Административни умения Прецизност при изпълнение на задачите Завършено средно образование опит с медицинска козметика, OTC продукти се счита за предимство, но не е задължителен

ВЛАДЕЕНЕ НА ЕЗИК

Добро владеене на английски език е плюс, но не задължително

ОСНОВНИ ОТГОВОРНОСТИ

> Работа с платформи за е-търговия > Познаване на стоката - марки и продукти > Инвентаризация през зададен период от време > Актуализиране на оферти и изпращане към мениджмънта > Приемане и обработване на клиентски поръчки като се следи за своевременното им изпълнение > Администриране, редактиране и актуализиране на база данни с клиенти > Търсене на решение за възникнали проблемни ситуации при изпълнение на преките си задачи > Изготвяне на доклади за постигнати резултати

ТРУДОВО ВЪЗНАГРАЖДЕНИЕ И ДОПЪЛНИТЕЛНИ ДЕТАЙЛИ

Заплащане - 1600 лева нетна стартова основна заплата, + 200 лева ваучери за храна + бонус на годишна база при доказани резултати. 6 месеца изпитателен срок Осигуровки - на пълна заплата Допълнително здравно осигуряване Възможност за кариерно развитие

Работни часове - Стандартно работно време от понеделник до петък от 8:30-17:30 часа Работни дни седмично - 5 Отпуск - Да

НЕОБХОДИМИ ДОКУМЕНТИ ЗА КАНДИДАТСТВАНЕ Биография с опит съответстващ на изискванията със снимка паспортен формат