Оператор на CNC Router

Нашият клиент е студио за широкоформатен дигитален печат. Разчитайки на висок професионализъм, модерна технологична база и отлични специалисти, компанията се е наложила като надежден партньор в областта на производството на печатна реклама и рекламни съоръжения. Компанията предлага завършен цикъл на услугата – изготвяне на проект, производство, доставка и монтаж на рекламните продукти.

Изисквания:

  • Познаване на програми за обработка на векторни файлове (Adobe Illustrator)
  • Предишен опит и работа със CNC РУТЕР.
  • Предишен опит и работа с конструиране, разкрояване и сглобяване на елементарни мебели
  • Познания за плостокти и материали, които се използват при рязане на CNC РУТЕР (основно коматексови/PVC)
Отговорности:
  • Разкрой, монтаж, комбиниране на файлове в програма за обработка на векторни файлове предназначени за рязане на CNC РУТЕР
  • Рязане на CNC РУТЕР: основно коматексови/PVC/ плоскости в различни дебелини - 1мм,3мм,5мм и 1см
  • Локализиране на проблеми, свързани с експлоатацията на машината, познания и поддръжка на инструментите
  • Коректно приемане и предаване на производството
Работа с Adobe Illustrator и Sketchup

Условия: Отлична работна атмосфера, коректно отношение, добронамерена среда; Работа в екип от високо квалифицирани професионалисти; Много добро възнаграждение и условия на работа; Годишен бонус; Офис на централно, удобно и комуникативно място до спирка на метро; Стабилност и дългосрочна перспектива.

Всички документи ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност, в съответствие с изискванията на ЗЗЛД. Всички кандидати, одобрени по документи ще бъдат поканени на интервю.

СИНЕКТИКА ИНТЕР РЕКРУТМЪНТ ООД е регистрирана под номер 2221 да извършва дейности по подбор на персонал от МТСП.