ОПЕРАТИВЕН СЧЕТОВОДИТЕЛ

Andrews/
location_on гр. София

icon 1,800 лв

Andrews/ постоянно развива своя екип и обучава професионалисти в най-високите стандарти на производството, търговията и маркетинга.

Компанията търси отговорни, мотивирани и динамични личности, с които да се присъединят към екипа ни.

Нашето предложение:

  • Коректно отношение и дългосрочна заетост
  • Постоянен трудов договор
  • Конкурентно възнаграждение
  • Възможност за работа в голяма и бързо развиваща се компания със стабилни финансови позиции и коректно отношение към служителите си
  • Отлични условия на труд в млад и амбициозен екип от професионалисти
  • 5 дневна работна седмица ( Понеделник - Петък от 8:00 до 17:30ч)
  • Безплатни ободряващи напитки на работното място
  • Специални цени и отстъпки за служителите на фирмата

Изисквания към кандидатите:

  • Висше Счетоводно-икономическо образование
  • Познаване на счетоводното и данъчното законодателство
  • Стаж по специалността, опит на подобна позиция
  • Много добри компютърни умения, предимство е ползването на софтуера за заплати Омекс
  • Аналитичност, прецизност, внимание към детайлите
  • Умения за работа в екип, коректност и отговорност
  • Професионален опит със счетоводен софтуер

Основни задължения:

  • Осчетоводяване на първични и вторични документи
  • Изготвяне на справки за нуждите на ръководството
  • Платежни нареждания за заплати и дължими месечни осигуровки
  • Формиране на работната заплата
  • Контрол върху пътни книжки, отчети и др. вътрешни документи
  • Обработка и осчетоводяване на банкови извлечения и касови документи, електронно банкиране
Всички кандидатури се разглеждат строго конфиденциално при спазване на законодателството за защита на личните данни. Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.