Оперативен счетоводител

БАЛКАНТЕЛ ООД
location_on гр. София

Балкантел ООД е инженерингова компания, специaлизирана в изследователска и развойна дейност, производство и интегриране на технологии за критичната инфраструктура.

С над 30-годишен инженерен опит и в партньорство със световни технологични лидери, компании от САЩ и Европа, ние сме изпълнили проекти от международно значение, като например:
  • Първата национална цифрова мрежа по оптика
  • Модернизация на военни и цивилни летища в съответствие със стандартите на НАТО и ICAO
  • Системи за сигнализация и телекомуникации на високоскоростни железопътни отсечки
  • Единно радио-покритие за осигуряване на защитата на въздушното пространство
  • Първата цифрова комуникационна мрежа на РВД - BULATSA
Готови ли сте за нови предизвикателства? Кандидатствайте сега и проверете дали притежавате необходимите качества!

ОТГОВОРНОСТИ:

  • Изпълнява ежедневни оперативни задачи по осигуряване на счетоводния документооборот - приема, проверява и обработва първични счетоводни документи (фактури, авансови отчети, каса, банка, дълготрайни активи и др.)
  • Обработва банкови и касови документи
  • Осчетоводява движението по разплащателните сметки на дружеството
  • Прави периодичен анализ на вземанията и задълженията на дружеството
  • Извършва счетоводно отчитане по дейността на дружеството, с оглед спазване на процедурите и сроковете за отчети, баланси и справки
  • Осъществява контакти с представители на финансови, данъчни, контролни органи и институции и съдейства при извършване на проверки и ревизии
  • Съставя копия от счетоводни справки и документи, необходими на служителите или за предоставяне на съответните органи
  • Подрежда и класифицира документи
  • Изготвя ДДС декларации
  • Подпомага дейността на Главен счетоводител
  • Съдейства за изготвянето и своевременното представяне на финансово-счетоводна информация за нуждите на ръководството, отделите в компанията и контрагенти на фирмата
ИЗИСКВАНИЯ:
  • Висше образование в областта на Счетоводство, Финанси или Икономика
  • Владеене на английски език – писмено и говоримо
  • Професионален опит в областта – мин. 2 години
  • Отлични умения за работа с MS Office пакет
  • Много добри комуникативни умения
  • Аналитично мислене и умение за работа в екип
  • Добро познаване и практическо прилагане на счетоводни стандарти и данъчни закони
  • Опит в цялостното счетоводно обслужване на фирми ще се счита за предимство
  • Практически опит с програма „Бизнес навигатор“ ще се счита за предимство
20 предимства да се присъедините към Балкантел:
  • Световен лидер в секторите Транспорт, Авиация и Отбрана
  • Високотехнологични продукти и решения
  • Иновативни технологии
  • Международни стандарти за професионализъм
  • Възможности за кариерно развитие
  • Интересни и предизвикателни проекти
  • Приятелска и позитивна работна среда
  • Конкурентно възнаграждение
  • Атрактивна бонусна система
  • Вътрешни и външни обучения
  • Социални дейности
  • Допълнителна здравна застраховка
  • Профилактични медицински прегледи
  • Карта MultiSport
  • Програма „Препоръчай приятел“
  • Работен график от понеделник до петък
  • Модерно офис пространство
  • Свежи плодове и напитки в офиса
  • Атрактивни условия и отстъпки за различни продукти и услуги
  • Корпоративни събития
Ако се интересувате от тази позиция, моля изпратете CV с актуална снимка. Ще се свържем само с предварително одобрените кандидати.

"Балкантел" OOД гарантира поверителността на кандидатите, според изискванията на Закона за защита на личните данни. Запознайте се с „Информационното известие за защита на лични данни на служители на „Балкантел“ ООД, публикувано в профила на компанията ни.