ОПЕРАТИВЕН СЧЕТОВОДИТЕЛ

Bell Career
location_on гр. Варна

icon 1,160 лв ~ 1,400 лв

Белл Кариер ЕООД е лицензиран посредник за подбор на персонaл /лиценз № 3287/08.02.2022, безсрочен. Ние сме бързоразвиваща се консултантска компания в сферата на човешките ресурси в гр. Варна. Нашите партньори са локализирани в България, Германия и Скандинавия.

За наш партньор – водеща компания с над 20 години опит в сферата на финансови, счетоводни и данъчни консултации и услуги, търсим да назначим ОПЕРАТИВЕН СЧЕТОВОДИТЕЛ за град Варна.

Искате ли да бъдете част от амбициозен екип от професионалисти? Стремите ли се към саморазвитие? Готови сте да се учите и да станете най-добрите?

Ако отговорът на тези въпроси е ДА, то тази позиция е точно за Вас!

ИНФОРМАЦИЯ ЗА КОМПАНИЯТА:

Мисия и ценности: спазване на високи стандарти при извършване на професионални счетоводни услуги и комплексни решения при стопанското управление на фирмите.

Работна обстановка: компанията разполага с два офиса във Варна и София. Сградата във Варна се отличава с централна комуникативна локация, с просторни и светли помещения, изпълнени с цветя и картини, които вдъхновяват.

Хората: компанията вярва, че служителите са най-големия актив и инвестира постоянно в знанието и професионалното им израстване.

ОТГОВОРНОСТИ:

  • Обработка на счетоводни документи, както и тяхното подреждане и съхранение;
  • Изготвяне и предоставяне на справки, декларации, уведомения свързани с отчетността на фирмите;
  • Изготвяне на документи за данъчни проверки и ревизии;
  • Участие в годишно счетоводно и данъчно приключване;
  • Грижа за поддържането на високите стандарти на работа с класифицирана информация.
ИЗИСКВАНИЯ:
  • Висше образование специалност „Финанси“, „Счетоводство и контрол“ или друга подходяща специалност;
  • Професионален опит на подобна позиция – минимум 2 години;
  • Умения за работа с MS Office;
  • Владеене на английски и немски език – голямо предимство;
  • Аналитично мислене и способност за вземане на самостоятелни решения;
  • Умения за работа в динамична среда;
  • Високо ниво на организираност и своевременно изпълнение на поставените задачи;
  • Желание за постигане на високи професионални резултати.
КОМПАНИЯТА ПРЕДЛАГА:
  • Конкурентно заплащане и бонуси за постигнатите резултати;
  • Ваучери за храна 200 лв.;
  • Работа в екип от професионалисти, които са готови да споделят опита си с Вас;
  • Работа на пълен работен ден с трудов договор;
  • Възможност за участие във фирмени обучения, семинари и тиймбилдинги;
  • Работа в приятелска обстановка със сплотен и подкрепящ екип.
Ако позицията представлява интерес за Вас и искате да израствате професионално като се учите от най-добрите, не се колебайте, подайте своята актуална автобиография.