Началник смяна производство

Coca-Cola HBC
location_on гр. София

НАШИЯТ ЕКИП:

Ние сме семейство от 36 хиляди ангажирани служители. Всеки един от нас е тaйната съставка на Coca-Cola HBC – един от най-големите бутилировачи на The Coca-Cola Company. Ежедневната ни мисия е да доставяме радост на над 715 милиона потребители, предлагайки избор от над 100 емблематични глобални и любими местни брандове във важните за тях моменти, 24 часа в денонощието, 7 дни в седмицата.

Ние сме силен и талантлив екип, който постига отлични резултати, като побеждава и се учи всеки ден в 29 страни, на 3 континента . Нашият успех идва от съвместната ни работа като един, за да постигнем позитивна промяна в местните общности, в които работим.

Уникалната ни структура в България предоставя много и разнообразни възможности за развитие в областта на Производството, Логистиката, Продажбите, Маркетинга, Финансите, Човешките ресурси, IT системи и решения, Връзки с обществеността, Център за споделени услуги в областта на Финанси и ЧР и много други, някои неочаквани, но винаги вълнуващи.

ОТГОВОРНОСТИ:

Организира и контролира производствените дейности;

Управлява производствените процеси и ресурсите за постигането на високо качество на продукцията и изпълнение на производствените планове;

Работи целенасочено с хората в екипа за повишаване на техните компетенции и взаимозаменяемостта им в работния процес;

Участва във внедряването на иновативни практики в производството и координира процесите по непрекъснато подобрение посредством SMED анализ, 5 WHY, KAIZEN и т.н.

Своевременно и коректно отчита произведената готова продукция - заприхождаване в система SAP и предаване на продукцията на складово стопанство;

Води навременни и детайлни отчети за смяната в съответствие със заложените в Компанията изисквания;

Контролира правилното съхранение на суровините и материалите;

Осигурява здравето и безопасността при работа, реда и хигиената в производствените зони.

ИЗИСКВАНИЯ:

Минимум 2-3 години опит в производство и управление на хора;

Английски език: ниво Intermediate, писмено и говоримо;

Предишен опит в сектор бързооборотни стоки е предимство;

Висше образование – техническо, технологично, химическо;

Умения за работа с MS Office, опит в работа със система SAP е предимство;

Готовност за работа на смени, вкл. и нощна.

НАШЕТО ПРЕДЛОЖЕНИЕ:

Да бъдеш част от развиваща се компания изграждаща дългосрочни взаимоотношения със своите служители;

Работа в екип от професионалисти и динамична среда, предоставяща възможности за развитие;

Допълнителен пакет от социални придобивки и бонуси обвързани с постигнатите резултати;

Платен годишен отпуск - 20 работни дни по КТ и допълнителни дни според позицията;

Допълнително здравно осигуряване, включващо болнична и доболнична помощ; здравен пакет за зъболекар, очила и лекарства;

Организиран служебен транспорт/осигуряване на карти за гориво, съгласно политиката при определени условия;

Подпомагане с пакет за РЕЛОКАЦИЯ за кандидати с отдалечена локация;

Осигурено работно облекло;

Допълнителен бонус за Коледа и Великден, Бонус при участие в програма „Доведи приятел;

Подарък по социалната политика на компанията за специални събития;

Възможност за издаване на карта за спорт;

Преференциални фирмени отстъпки за различни услуги и обекти;

Работна среда с добри практики, позитивна атмосфера и възможност за развитие.

ПРИНАДЛЕЖНОСТ В КОКА-КОЛА ХЕЛЕНИК:

В Кока-Кола Хеленик искаме нашите хора да отразяват разнообразието на нашите клиенти и потребители. Ние се ангажираме да осигурим приобщаваща среда и равни възможности за всички.

Нашите хора са нашата тайна съставка в 29 държави и на 3 различни континента и техните отличителни черти ни правят уникални. Присъединете се към нас и помогнете за създаването на култура, в която процъфтяват различни екипи и всеки e приобщен.

Ако нашето предложение представлява интерес за Вас можете да кандидатствате, като използвате бутона Кандидатствай или се обадете на телефон: 0890 120 220.