Началник склад

ОРБИКО БЪЛГАРИЯ EООД
location_on гр. София

Орбико България ЕООД е част от Orbico Group, водещ дистрибутор в Югоизточна Европа, междунaродна компания с дейност в 20 страни.Ние търсим ентусиазирани, ангажирани, надеждни и ориентирани към резултатите кандидати за позицията:

Изисквания:

  • Отговорност и добри комуникативни умения;
  • Познаване и следване на всички складови процеси;
  • Управленски умения, аналитично мислене, работа в екип и проактивност;
  • Опит в управление на складов персонал – минимум 3 години;
  • Познания, свързани с Warehouse management system и Outlook Microsoft;
  • Владеене на английски език - предимство;
Отговорности и задължения:
  • Отговорен за проследяване на постигане заложените KPI на екипа;
  • Предприема действия за правилно съхранение и обработка на поверените му складови наличности;
  • Следи и организира стриктното спазване на процедурите, правилата за безопасност и добрите практики в склада;
  • Планира, организира и контролира преките задължения и отговорности на всеки служител в екипа, за който отговаря;
  • Провеждане и организиране на ревизии;
  • Инициира и въвежда процесни и системни промени с цел постигане на по-висока ефективност;
  • Обективно оценява работата на служителите и подготвя периодични доклади, свързани с индивидуалното представяне;
  • Изготвяне на справки, репорти и анализи, касаещи работата на екипа (регулярни и при поискване от прекия ръководител);
  • Комуникира с всички отдели на компанията с цел по гладко протичане на работния процес;
Ние предлагаме:
  • Възможност за допълнителен бонус при изпълнение на месечните цели;
  • Месечни ваучери за храна на стойност от 100 лв.;
  • Безплатен служебен транспорт по определени линии;
  • Допълнително здравно застраховане;
  • 20 дни платен годишен отпуск + 1 ден допълнителен платен отпуск за рожден ден;
  • Подаръчен пакет за Коледа и за раждане на дете;
  • Карта Мultisport на преференциална цена;
  • Осигурени работни обувки и работно облекло;
Адрес на логистичната база: гр. София, ул. Челопешко шосе 24