Мърчандайзер за строителен хипермаркет

ТОРО ГРУПС ООД
location_on гр. София

icon 1,470 лв ~ 1,900 лв

  • Постоянна работа
  • Подходяща и за студенти
  • Подходяща и за кандидати с малък или без опит

За наш клиент, водеща компания, специaлизирана в производството на иновативни продукти за дома, търсим мотивирани и комуникативни служители за позицията на "Мърчандайзер" в техните магазини тип "Направи си сам".

МЪРЧАНДАЙЗЕР В СТРОИТЕЛЕН ХИПЕРМАРКЕТ

Отговорности:

  • Подпомага екипа от продавачи в търговските вериги, като предоставя консултации на клиентите относно предимствата на различните продукти, техническите им характеристики и следпродажбено обслужване.
  • Консултира клиентите при покупките, извършвани чрез каталог.
  • Гарантира правилното излагане на продуктите в магазините, според стандартите на търговската верига, включително наличността на продукти, рекламни и комуникационни материали.
  • Събира обратна връзка и предава препоръки от крайни клиенти.
  • Информира клиентите за предстоящи или настоящи маркетингови програми в търговските вериги, включително съвместни маркетингови активности, промоции, онлайн програми и други.
  • Участва в обученията на персонала в магазините.
  • Подготвя редовни отчети, базирани на получена обратна връзка, запитвания и оплаквания от клиенти и/или от търговските вериги.
Изисквания:
  • Завършено средно образование.
  • Предишен опит в продажбите се счита за предимство.
  • Отговорност - приема отговорността, свързана с изпълнението на работните задължения, работното време и вътрешния трудов ред.
  • Способност за работа в екип - постоянно сътрудничество с вътрешни и външни партньори, колеги от търговските вериги.
  • Позитивен подход и умения за убеждаване.
  • Позицията е подходяща за студенти.
Компанията предлага:
  • Конкурентно възнаграждение.
  • Бонус за постигнати резултати в размер до една брутна заплата на всяко тримесечие след успешно преминат изпитателен срок.
  • Ваучери за храна.
  • Сума за транспорт.
  • Допълнително здравно осигуряване.
  • Възможност за обучение.
  • Гъвкав работен график.
  • Служебен телефон и служебно облекло.
Лиценз 2418 / 18.12.2017г.