МОНТАЖИСТ на Реклами Изделия

icon 2,400 лв ~ 3,800 лв

Пълно описание

Фирма "ФИКС ПРО АДВЪРТАЙЗИНГ ЕООД"

Tърси да назначи: Служител зa изработка и монтажи в сферата на пълното рекламно обслужване:

Компанията развива дейности, свързани с рекламни, маркетинг и ПР услуги, печатни и рекламни материали. Във връзка с разширяване на дейността търсим колега, който да притежава следния профил:

Основни отговорности, с които е свързана длъжността:

  • извършва качествен монтаж на различни рекламни елементи, фолиа, брандиране на витрини и търговски обекти, монтаж на външни и вътрешни табели
  • извършва огледи и дава експертно предложение за начин на монтаж на оферирани рекламни изделия и фолиа
  • следи за наличностите на монтажните и крепежни елементи, необходими за работата и подава заявки за осигуряването им.
Необходимо е да притежавате следното:
  • опит на подобна позиция
  • прецизност при изпълнение на отделните задачи
  • базови технически познания и умения
  • свидетелство за управление на МПС кат.B е предимство
  • организираност и способност за изпълнение на поставени цели
  • умение за спазване на поставени срокове
  • комуникативни умения
  • умения за работа в екип
  • желание за работа в подобна сфера на дейност
  • умения за работа с техническа документация, с различни машини и инструменти, използвани в мебелното производство
  • средно образование
  • образование по специалността е предимство
Ние предлагаме:
  • Работа на пълен работен ден.
  • Коректни трудови отношения.
  • Динамична и приятна работна среда.
  • Разнообразни и интересни проекти.
  • Възможност за професионално развитие.
  • Добри условия на труд.
  • Допълнителна ежемесечна оценка на приноса на всеки един работник.
  • Заплащане, адекватно на професионалните умения и квалификация.
Ако отговаряте на посочените изисквания и искате да станете част от нашия екип, моля, изпратете автобиография и снимка. Документите ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност по смисъла на ЗЗЛД. Контакт ще бъде осъществен само с одобрените кандидати. Одобрените по документи кандидати, ще бъдат поканени на среща с Управителя на дружеството.

При интерес от Ваша страна ще очакваме АВТОБИОГРАФИЯ, придружена със СНИМКА. Гарантираме конфиденциалност на предоставената ни информация.