МЛАДШИ ТЪРГОВЕЦ (JUNIOR BUYER)

КАМ България
location_on гр. София

  • Постоянна работа
  • Подходяща и за студенти
  • Подходяща и за кандидати с малък или без опит

КАМ 2014 ЕООД е част от най–голямата търговска верига и абсолютен лидер в търговията с бързооборотни стоки в Р.С. Македония. КАМ Маркет е активна в 3 държави с над 150 филиала, опериращи като хард дискаунтъри и предоставящи на своите клиенти най-високо качество на най-атрактивни цени. Наши основни приоритети са удовлетворение на клиента и устойчив растеж. Ние ценим нашите служители и инвестираме в тяхното развитие, защото те са ключът към успеха ни!

Във връзка с разширяването на нашия бизнес, за Централния ни офис в гр. София, търсим отговорен и амбициозен професионалист, който да се присъедини към екипа на Търговски отдел, на позицията:

ОСНОВНИ ЗАДЪЛЖЕНИЯ:

  • Осигурява и управлява асортимент от хранителни продукти в поверената му категория;
  • Проучва пазара, анализира и идентифицира потенциални доставчици/продукти;
  • Участва в процесите по ценообразуване;
  • Проучва пазара и конкуренцията;
  • Следи и анализира пазарните тенденции и иновации в сектора, за който отговаря;
  • Поддържа и осъществява своевременна и професионална комуникация с другите отдели – Продажби, Логистика, Счетоводство, Маркетинг;

ИЗИСКВАНИЯ КЪМ КАНДИДАТИТЕ:

  • Мин. 2 годишен опит на подобна позиция; /Опит в модерната търговия ще се счита за предимство./
  • Познаване на пазара на бързо оборотни стоки;
  • Умения за водене на преговори и постигане на резултати;
  • Организираност, точност, внимание към детайлите;
  • Комуникативност и умения за работа в екип;
  • Висше образованиe;
  • Владеене на английски език;
  • Отлична компютърна грамотност (Word, Excel, Outlook);
  • Валидна шофьорска книжка

НИЕ ВИ ПРЕДЛАГАМЕ:

  • Дългосрочна заетост;
  • Работа в международна компания;
  • Въвеждащо обучение;
  • Възможности за професионална реализация;
  • Разнообразна и динамична работа в бързо развиваща се компания;
  • Професионална и приятна среда за работа;
  • Ваучери за храна на стойност 200 лв.;
  • Допълнително здравно застраховане;
  • Подаръчни пакети за Великден и Коледа;
  • 1 ден допълнителен отпуск за Рожден ден;
  • Паричен бонус при сключен граждански брак;
  • Карта MultiSport
За контакти: Моля, отбележете името или референтния номер на позицията, за която кандидатствате! Ако позицията представлява интерес за Вас и искате да работите в компания с утвърден имидж, можете да изпратите автобиография и актуална снимка чрез бутона Кандидатствай или на адрес: гр.София, кв. Хиподрума,ул.“АмиБуе“№57. Одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Конфиденциалността е гарантирана по смисъла на ЗЗЛД.