МЛАДШИ ЕКСПЕРТ ПРЕМИУМ БАНКИРАНЕ - гр. Шумен

Пощенска банка
location_on гр. Шумен

Пълно описание

Ние сме Пощенска банка, в която високо ценим и споделяме:

Вдъхновяващо ЛИДЕРСТВО с непрекъснат стремеж към иновации; Доказана СТАБИЛНОСТ съчетана с ефективност, традиция и модерност; Динамично РАЗВИТИЕ свързано с нови предизвикателства и перспективи; Изключителна ЕКИПНОСТ изградена на взаимно доверие и подкрепа.

Имаме над 30-годишно успешно присъствие сред лидерите на банковия пазар в България. Ние сме модерна универсална банка, която предлага иновативни продукти и финансови решения на своите клиенти.

За нас най-важни са хората! Отваряме вратите си за успешна реализация на амбициозните и талантливите, които имат шанс да израстват в компанията и да станат утрешните успешни лидери.

Присъедини се към нас и бъди част от екипа на Пощенска банка!

Пощенска банка е точното място за ТЕБ!

За работа в свой Премиум център в гр. Шумен Пощенска Банка търси да назначи отговорен, опитен, мотивиран и продажбено-ориентиран:

МЛАДШИ ЕКСПЕРТ ПРЕМИУМ БАНКИРАНЕ

Отговорности: Извършване на касови и безкасови операции по нареждане на премиум клиентите и при стриктно спазване на действащите процедури и правила; Установяване потребностите на настоящите и потенциалните премиум клиенти на Банката; Предлагане на оптимални финансови решения, чрез продажба на банковите продукти и услуги, преназначени за този сегмент клиенти; Управлява дългосрочно взаимоотношенията с премиум клиентите от поверения му портфейл; Предоставя отличаващо се качество на обслужване при спазване корпоративните стандарти на Банката Изисквания: Завършено висше образование или в процес на придобиване; Професионален опит в банка или друга финансова институция се счита за предимство; Придобити търговски умения; Отлични комуникативни умения; Мотивация за постигане на резултати; Компютърна грамотност; Владеене на английски език /ниво В1 или по-високо/.

Предлагаме ти: Въвеждащо обучение за всички нови служители; Конкурентно за сферата възнаграждение и допълнително финансово стимулиране под формата на бонус; Допълнително здравно осигуряване и застраховка "Живот"; 25 дни платен годишен отпуск + 1 допълнителен ден, подарък за рожден ден; Програма „We attract” с предвиден бонус при успешна препоръка; Възможност за индивидуално кариерно консултиране и израстване Карта Multisport и CoolFit на преференциална цена; Преференции при ползване на банковите ни продукти; Участие в разнообразни социално-отговорни дейности; Ако позицията представлява интерес за теб, ще очакваме твоето CV на български или английски език с актуална снимка, като при желание можеш да приложите мотивационно писмо и/или препоръка от предходен работодател; Контакт ще бъде осъществен при пълна конфиденциалност с кандидатите, одобрени след предварителен подбор по документи.

Ако позицията представлява интерес за Теб, ще очакваме твоето CV на български или английски език с актуална снимка, като при желание можеш да приложите мотивационно писмо и/или препоръка от предходен работодател. Контакт ще бъде осъществен при пълна конфиденциалност с кандидатите, одобрени след предварителен подбор по документи.

Социални Придобивки

  • health_and_safety icon
    Допълнително Здравно Осигуряване
  • date_range
    Допълнителен Годишен Отпуск