Младши Бизнес Анализатор към Финансов Департамент

T MARKET
location_on гр. София

  • Постоянна работа
  • Подходяща и за студенти
  • Подходяща и за кандидати с малък или без опит

Ние сме „Максима България“ ЕООД, част от литовскaта компания MAXIMA GRUPE - лидер в търговията с бързооборотни стоки в Прибалтика и един от основните пазарни играчи в България и в Полша. Собственици сме на верига супермаркети T MARKET с които развиваме бизнеса си на българския пазар от 2005 г., като за тези 19 години успяхме да се превърнем в една от водещите вериги за хранителни стоки в страната. Всяка година мрежата ни от магазини интензивно се разраства, достигайки потребностите на нашите клиенти в над 60 града със 125 магазина и над 2 700 служители.

Водейки се от нашата постоянна амбиция да продължим да се разрастваме ние увеличаваме и нашите основни екипи, какъвто е и отдела „Планиране и Анализи“. Ето защо със задоволство представяме нова и изключително важна позиция за цялата компания, а именно: „Младши Бизнес Анализатор“.

Бизнес анализаторът в нашата сфера има роля осигури навременна отчетност, по която да идентифицира потенциален проблем, който да бъде представен пред засегнатите звена и мениджмънта под формата на изводи и предложения за възможни подобрения.

Отговорности:

Изготвя отчети на дневна, седмична и месечна база за оборот, марж, промоционални активности;

Ще бъде връзката между бизнес отделите на ниво детайлно представяне и изпълнението на основните финансови показатели на компанията;

Провежда дискусии с всички заинтересовани страни, опростявайки числата до лесно смилаеми изводи;

Анализира резултатите и предлага действия, които да подпомогнат мениджмънта във взимане на правилните решения;

Участва в изграждането на модели за прогнозиране и планиране;

Ad-hoc анализи.

Изисквания:

Висше образование или последна година на обучение - Икономика, Статистика, Финанси, Счетоводство или друго свързано с посоченото;

Опит на подобна позиция ще се счита за предимство, както и опит с BI софтуер;

Познания по MS Excel (свободно използване на Pivot таблици, VLOOKUP);

Свободно използване на писмен и говорим английски;

Отлични комуникативни и аналитични умения;

Внимание към детайла;

Любознателност и желание за надграждане.

Компанията предлага:

Постепенно въвеждане в бизнес средата и надграждане на знанията;

Възможност и план за развитие в стабилна международна компания;

Интересна и динамична работа;

Възможност за натрупване на множество технически познания, опит в прогнозиране, бюджетиране и анализ;

Внедряване на Power BI решение;

Работа в доказан екип, в който всеки един член е важен, неговото мнение и идеи се ценят и взимат под внимание.

Конкурентно за позицията възнаграждение

Допълнително подпомагане под формата на ваучери за храна 200 лева

Ако всичко до тук намирате за интересно и искате да бъдете част от един успешен и динамичен бизнес, който вярва, че най-ценният актив с който разполага са именно неговите служители не се колебайте да кандидатствате при нас.

Ако предложението представлява интерес за Вас, моля изпратете своята професионална автобиография, в която следва да посочите минимумът категории лични данни за съответната позиция : име и фамилия; телефонен номер; имейл адрес; данни за професионален опит; данни за образование и обучение; лични умения; говорими езици; комуникационни, организационни / управленски, професионални и други умения; данни за правоспособност за управление на МПС ако такива данни се изискват за съответната длъжност.

Най-учтиво Ви молим да не включвате други лични данни в автобиографията си.

Конфиденциалността на личните Ви данни е гарантирана. Вашите лични данни ще се обработват за целите на процедурата по подбор на персонал от „Максима България“ ЕООД, действащо в качеството на администратор на лични данни при спазване на действащото законодателство за защита на личните данни. Допълнителна информация, която сме длъжни да Ви предоставим, можете да намерите на официалния сайт на компанията.