МЕНИДЖЪР-СМЯНА

ТИМ ООД
location_on с. Лясковец

Фирма ТИМ ООД зaнимаваща се с дистрибуция и логистикa на безалкохолни напитки, алкохол, бира, минерална вода, натурални сокове търси:

МЕНИДЖЪР-СМЯНА за логистична база Лясковец

Изисквания:

  • Професионален опит в областта на управлението на складови стопанства за търговия
  • Опит в сходна управленска позиция- минимум 1 година
  • Умения за работа с хора и управление на екип
  • Компютърни знания и умения за извършване на ежедневните преки задължения
  • Висока мотивация и желание за работа в екип
  • Комуникативни умения, отговорност и лоялност . Готовност за поемане на дългосрочен ангажимент
  • Способност за разрешаване на всекидневно възникващи въпроси, инициативност
Отговорности:
  • Управлява цялата дейност на смяната в склада
  • Организира курсове за доставки до търговски обекти
  • Координира работата и следи за изпълнението на служебните задължения на подчинените си
  • Контролира и координира правилното съхранение на получената стока
  • Отговаря за доброто обслужване на клиентите
НИЕ ВИ ПРЕДЛАГАМЕ:
  • Фирмено обучение
  • Постоянен трудов договор
  • Възможности за развитие
  • Работи се на дневни смени
Необходими документи:
  • Подробна автобиография
  • Мотивационно писмо
Документи могат да бъдат подадени онлайн. Само кратък списък от избраните кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Всички документи ще бъдат третирани строго конфиденциално и в съответствие със ЗЗЛД. Анонимността Ви е гарантирана.