Мениджър складово стопанство

Евромастер Импорт-Експорт ООД е водеща фирма в областтa на производство и търговията с електрически и ръчни инструменти, отличаващи се с надеждно качество, иновативност, надеждност, предназначени за широка аудитория потребители – професионалисти, любители и корпоративни клиенти. Вече повече от 30 години успешно продаваме собствените си марки RAIDER, RAIDER Pro, TopMaster, Gadget, Тop Garden, Top Strong, Makalon, Тop Chrome на българските и чуждестранни пазари. От 2016г. сме представители за България на немската марка МЕТАВО.

Във връзка с разрастване дейността на компанията търсим отдаден и целенасочен Мениджър складово стопанство, който да се включи активно в нашата дейност. Той/тя ще отговаря за организацията на всички дейности в складово стопанство на компанията.

Основни отговорности:

  • Управлява и организира всички процеси, свързани с приема, складирането, подреждането, съхранението, вътрешно-складовото движение и експедицията на стоките в складова база на компанията;
  • Следи за липса на стокови наличности, предотвратяване на престой, обезпечаване на промоции, предотвратяване на претоварване на складовия капацитет и други оперативни дейности, гарантиращи ефективната работа на склада;
  • С помощта на наличната ERP система, оптимизира използването на складовия капацитет на фирмата, съкращава времето за изпълнение за приемане на стока, изпълнение на поръчки към клиенти и осъществяването на вътрешно-складови трансфери;
  • На ежедневна база следи и контролира преместването на стока от външните складове на компанията с цел избягване и минимизиране на липса на стока;
  • Следи за своевременно зареждане на сезонните артикули в складовете преди старта на сезона;
  • Следи и контролира стоковите наличности с ниска обръщаемост и предлага мерки за оптимизацията на местата в складовете;
  • Организира и контролира получаването, съхранението и изписването на стоки в склада;
  • Организира и дейността на екипите от складови работници и служители за постигане на ежедневните цели;
  • Организира провеждането на инвентаризация на складовото стопанство, съгласно фирмените правила.
Изисквания за позицията:
  • Релевантен професионален опит (минимум 3 години);
  • Много добра компютърна грамотност: MS Office, работа със складов софтуер и ERP системи;
  • Опит в управлението на хора и складови процеси. Отговорност и умения за работа в екип;
  • Организираност, висока степен на инициативност и умение за определяне на приоритети;
  • Мотивация за работа по подобряване на организацията и ефективността на работата в склад.