Мениджър Инструментално производство

ММ МЕХАНИКС ООД
location_on с. Драгор

Специалисти в производството на формообразуващи инструменти. Екип от инженери и специaлисти с дългогодишен опит в производството на пълна инструментална екипировка ,прецизни пресформи и формоващи вложки за отливане на алуминий под налягане. Екипът на Механикс груп търси да назначи "Мениджър Инструментално производство"

1.Отговорности свързани с позицията:

  • Организира и ръководи проектиране и изработка на иновативни инструментални решения - инструменти за отливане под високо налягане, щанци и шприц форми, насочени към постигане на висока ефективност и качество;
  • Ръководи и ресурсно осигурява дейността на Цеха в съответствие с утвърдена производствена програма.
  • Работи в тясно сътрудничество с екипа и ръководството на компанията за осигуряване на прецизно и своевременно изпълнение на проектите;
  • Контролира създаването на 3D документация за инструментална екипировка,
спецификации и документация, необходими за производството на инструментите;
  • Осигурява доставката на подходящи материали, техники и технологии за изработване на проектираните инструменти.
  • Участва в процеса на тестване и оптимизация на проектираните инструменти;
  • Активно поддържа и подобрява знанията си по проектиране на инструменти, машини, инженерни стандарти, процедури и нови технологии.
2. Изисквания към Вашия профил
  • Бакалавърска или магистърска степен в областта на инженерните науки или сходна област;
  • Познания в използването на CAD софтуер (например SolidWorks, SolidEdge,MAGMA, AutoCAD и др.);
  • Добри аналитични и управленски умения;
  • Добри комуникационни умения и способност за работа в екип.
  • Предишен опит в областта на инструменталното проектиране и производство - предимство;
  • Владеене на немски или английски език е предимство.
3.Ние ви предлагаме:
  • Постоянен трудов договор и мотивиращо възнаграждение.
  • Дългосрочна заетост
  • Въвеждащо практическо обучение спрямо предишен опит и квалификация
  • Възможности за професионален растеж и развитие;
  • Лични предпазни средства и облекло
  • Социален пакет – ваучери за храна, транспорт до работното място.
  • Работа в динамична среда и иновативно и високотехнологично