Международен шофьор / Международни шофьори - БДФ контейнери

Transpress
location_on гр. София

icon 5,280 лв ~ 6,260 лв

TRANSPRESS е водеща логистична компания в България, създадена преди 30 години. Компанията обединява хора, технологии и транспортна мрежа по начин, който постоянно разкрива нови възможности за развитие. Към днешна дата TRANSPRESS разполага с над 900 служители, 12 локации в България, над 20 000 кв.м складови площи и над 450 превозни средства, а благодарение на партньорството си с международния гигант DACHSER оперира в мрежа от 400 локации в цяла Европа. TRANSPRESS осигурява превоз на над един милион пратки годишно и пълна гама транспортни и логистични услуги.

Предимства при работата с BDF контейнери:

  • Един и същи маршрут;
  • Работа по график;
  • Почивка над 45 часа седмично;
  • Без товаро-разтоварни дейности от страна на шофьора;

Задължения на водача:

  • Да притежава високо чувство за отговорност спрямо техниката и работния процес;
  • Да използва и разпределя оптимално работното си време спрямо изискванията на
  • транспортната задача;
  • Да управлява ефективно транспортната единица;
  • Да поддържа поверената му техника съгласно техническите изисквания за всяка транспортна единица;
  • Да работи с таблет и навигационна система;
  • Навременно да съобщава всички специфики на работния процес с отговорния си диспонентски екип;
  • Да съхранява и предава навременно наличната документация, съпътстваща курса.

Нашите изисквания:

  • Шофьорска книжка с категория "С + Е" и всички съпътстващи я документи;
  • АДР - задължителен;
  • Опит на подобна длъжност – препоръчителен;
  • Високо ниво на лична дисциплина, отговорност и лоялност;
  • Умения за работа в екип и толерантно отношение към всеки член на екипа.

Нашето предложение:

  • Работа в стабилна компания, заемаща водеща позиция на логистичния пазар;
  • Трудов договор сключен с фирма Транспрес Грийн;
  • Отлично възнаграждение;
  • Коректни взаимоотношения и приятна работна среда;
  • Съвместна работа с мотивиран и обучен екип;
  • Допълнително здравно застраховане, след изтичане на изпитателния срок;
  • Бонус „Доведен колега“;
  • Отлично развита мотивационна и социална политика, карти за отстъпки и други;
  • Изцяло обновен автопарк - VOLVO и DAF Euro 6, оборудвани с машинки за пътни такси, карти за зареждане, сандъци за багаж и всички необходими оборудвания;
  • Възможност за ползване на безплатен, охраняем паркинг в базата ни в Божурище.
  • Ако нямате опит и желаете да повишите квалификацията си, обучителният център на фирма TRANSPRESS Ви предоставя възможност за теоретични и практически занимания:
  • Работа с тахограф съгласно Регламент (EC) № 165/2014 относно тахографите в автомобилния транспорт;
  • Обяснение и обучение на Регламент (EO) № 561/2006 относно планиране на времето за управление и почивките в работно и извънработно време, съгласно регламента;
  • Работа с телематична система;
  • Работа с документи, необходими при извършване на транспортна дейност, проверка на документите преди начало на транспортна задача и след завършването и;
  • Усъвършенстване на уменията за управление и маневриране с траспортна единица;

Ако смяташ, че си подходящ за обявената от нас позиция и желаеш да бъдеш сред екип от професионалисти, които ще те вдъхновяват, ще ти помагат и ще те подкрепят – изпрати ни автобиографията си или се обади на 0894599143 - Зоя Григорова! Очакваме те! Успех!

Социални Придобивки

  • card_giftcard
    Ваучери за Храна
  • health_and_safety icon
    Допълнително Здравно Осигуряване
  • emoji_people
    Програма препоръчай приятел
  • loyalty
    Подаръци
  • child_friendly
    Стартов Пакет Раждане на Дете
  • sports_football
    Карта за Спорт