Медицинска сестра

На спокойно място в с. Рударци е разположена Резиденция за възрастни „Сердика”. Тук осигуряваме денонощни грижи за любимите ни хора в уютна и комфортна среда. В нашата практика съчетаваме основната медицинска грижа с модерните и иновативни технологии. Отличаваме се със световен стандарт за качество, базиран на редица проучвания. Вярваме, че за всяко пораснало дете идва онзи ключов момент, в който е време да се погрижи за своите родители. Тогава ние ви подаваме ръка. Благодарение на високо квалифициран и подбран екип, резиденция „Сердика“ отваря врати към пълноценния и благоприятен начин на живот.

Във връзка с откриването на Резиденция за възрастни в с. Рударци търсим да назначим мотивирани служители с подходящите опит и знания на длъжност: Медицинска сестра Описание на длъжността:

Основни задължения: 1. Подпомага дейността на лекаря по диагностика и лечение на пациентите. 2. Предоставя висококвалифицирани и навременни сестрински грижи. 3. Следи и изпълнява с професионализъм назначенията според индивидуалния терепевтичен план на пациента. 4. Следи и подпомага с висока загриженост психо-емоционалното състояние, както на пациента, така и на неговите близки и роднини. 5. Следи и изпълнява дейности свързани с физическия комфорт на пациента. 6. Координира и съдейства на лекари и болногледачи за предоставяне на актуална информация свързана с текущото състояние на пациента и евентуално възникващи нужди. 7. Навременно отразява извършените дейности по индувидуалния терепевтичен план на пациента в специален софтуер за отчитане на медицинските грижи.

Изисквания към длъжността: 1. Диплома за завършено образование с професионална квалификация „Медицинска сестра“. 2. Желание и мотивация за работа и отдаване на професията. 3. Организираност, аналитично мислене и умение за работа с възрастни резиденти. 4. Добри комуникативни възможности, отговорност, лоялност. 5. Адаптивност и умения за работа в колектив в постоянно променяща се среда.

Какво предлагаме: 1. Добро възнаграждение. Tрудов договор сключен с "Капитал Хелт Холдинг". 2. Ваучери за храна. 3. Бонусна система. 4. Работа на смени-по утвърден график. 5. Местоположение на работното място – с. Рударци, ул. Михаил Дойчев 20.

Ако желаете да станете част от екипа на Медицински комплекс "Сердика", моля кандидатствайте с актуално CV (Европейски формат), с посочени актуални данни за обратна връзка.

Предоставените от Вас данни попадат под специалната защита на ЗЗЛД и ще бъдат използвани само за целите на подбора на тази длъжност.

Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.