МАРКЕТИНГ КООРДИНАТОР

ТОРО ГРУПС ООД
location_on гр. София

За наш клиент - компания ABO Pharma, част от белгийскaта фармацевтична група CERES Pharma, търсим опитен и мотивиран професионалист за ролята на:

Основни отговорности:

  • Участва активно в дефинирането и имплементирането на маркетинговата стратегия на компанията
  • Подпомага работата на Mаркетинг Директора
  • Супервизира маркетинговите дейности и проекти като координира всички въвлечени в тях служители и външни контрагенти
  • Участва в създаването на кампании във всички маркетингови/комуникационни канали (онлайн медии, телевизия, радио, печатни издания и др) и тяхното наблюдение
  • Участва в планирането и провеждането на събития
  • Поддържа тясни взаимоотношения с рекламните и маркетингови агенции на компанията
  • Участва в маркетингови проучвания, маркетингово планиране и анализ на пазара
  • Изготвя справки и отчети за дейността
Основни изисквания:
  • Минимум 3-4 години опит на релевантна позиция в областта на маркетинга на бързооборотни стоки – в рекламна / маркетингова агенция или на In-house маркетингова / бранд мениджърска роля
  • Висше икономическо образование, квалификационна степен „Магистър" или „Бакалавър" – Маркетинг, Бизнес комуникации е предимство
  • Компютърни умения – много добро ниво (MS Office пакет)
  • Много добро владеене на Английски език
Лични умения:
  • Проактивност и инициативност
  • Отговорност
  • Организираност
  • Комуникативност
  • Способност за работа в екип
  • Креативност
  • Инициативност
Ако се интересувате от тази възможност, моля, изпратете вашата автобиография. Информацията от нея ще бъде третирана при изключителна конфиденциалност. Само избраните кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Лиценз № 2418 от 18.12.2017г