КУРИЕР

БИНИ СТИЛ EООД
location_on гр. Варна

icon 1,400 лв ~ 1,800 лв

  • Постоянна работа
  • Подходяща и за кандидати с малък или без опит

Пълно описание

КУРИЕР

Основните задължения са:

  • приема и доставя куриерски прaтки от/до адреси и офис на клиенти;
  • приема и извършва плащания, свързани с куриерските услуги, издава необходимите за това документи;
  • оформя товарителниците за пратките, съгласно разпорежданията на клиентите;
  • управлява служебен автомобил, спазвайки правилата за движение и фирмена култура.
  • спазва вътрешно фирмените стандарти;
Изисквания към кандидата:
  • активен шофьор - кат. В
  • организиран и изпълнителен;
  • способен да поема и носи отговорност;
  • има желание за работа;
  • сръчност и бързина;
  • лоялност и дисциплинираност;
Ние предлагаме:
  • безплатно обучение за придобиване на степен на професионална квалификация
  • динамична работна атмосфера
  • възнаграждение, обвързано с резултатите
  • трудов договор, сключен с фирма БИНИ СТИЛ ЕООД
  • фирмен автомобил
  • служебен телефон
Всеки кандидат преминава 7-дневно обучение (5 дни практика и 2 дни в Обучителен център).

Заплата: по време на обучение - 1200 . След преминат изпит за встъпително обучение от 1400-1800 Необходими документи при кандидатстване:
  • автобиография с актуална снимка
Ще се свържем само с кандидатите, които отговарят в най-голяма степен на поставените изисквания!