Контрольор в отдел по качеството - механична обработка

ММ МЕХАНИКС ООД
location_on гр. Пазарджик

  • Постоянна работа
  • Подходяща и за студенти

ММ Механикс е водеща фирма в производството на детaйли, възли и продукти за индустриални клиенти. В нашето производство предлагаме гъвкави. цялостни завършени решения с безкомпромисно качество. Както държим на качеството на произвежданата продукция, така ценим и качеството в отношенията, както с клиентите, така и в отношенията към нашите служители. Във връзка с увеличаването на обема на работа фирмата набира персонал на позиция "Контрольор качество"

1.Отговорности свързани с позицията:

  • Окачествява произведените детайли.
  • Работи с измервателни инструменти.
  • Познава и използва прецизна измервателна техника
  • Разчита конструкторска и технологична документация.
  • Да извършва текущ и краен контрол при експедиция
  • Да борави с необходимите контролно - измервателни инструменти.
  • Да създава и обработва нужната документация касаеща окачествяването на продукцията.
2.Изисквания към Вашия профил:
  • Образование: Висше техническо е сферата на металообработка.
  • Средно техническо свързано с машиностроенето и металообработка.
  • Друга квалификация свързана с качествен контрол в металообработката.
  • Опит в окачествяване на детайли.
  • Готовност и желание за обучение в областта на работата.
  • Внимание към детайлите-прецизност и ориентация към високо качество на работа.
  • Умения за работа с измервателни инструменти.
  • Компютърна грамотност.
3.Ние ви предлагаме:
  • Въвеждащо практическо обучение спрямо предишния ви опит.
  • Висок стандарт на оборудване.
  • Условия на работа в среда на позитивно отношение.
  • Лични предпазни средства и облекло.
  • Постоянен трудов договор
  • Социален пакет- ваучери за храна.
  • Организиран транспорт
  • Изрядно заплащане и трудово-правни взаимоотношения.