КИНЕЗИТЕРАПЕВТ / РЕХАБИЛИТАТОР

В Болница за рехабилитация “Сердикa” развиваме дейностите по рехабилитация и възстановяване след операция, инсулт, травми и счупвания, операции на тазобедрена става, рехабилитация при заболявания на централната и периферна нервна система, при болест на паркинсон, множествена склероза, при травми на главата и гръбнака, палиативни грижи на пациенти с онкологични заболявания. В близост се намира и първият в България център за роботизирана рехабилитация в комбинация с конвенционална такава за деца и възрастни. На спокойно място в гр. Варна, гр. Банкя и с. Рударци са разположени останалите ни структури от верига Резиденции и Хоспис за възрастни „Сердика“, в които осигуряваме денонощни грижи за любимите ни хора в уютна и комфортна среда.

С годините сме изградили екип от лекари, рехабилитатори, киезитерапевти, медицински сестри, болногледачи и помощен персонал, чиито цели са да осигури интердисциплинарен подход при грижите и лечението на нашите пациенти. Високо ценим и развиваме компетенциите на нашите служители, които са ключови за качествена услуга и успех. Присъединявайки се към нас ще имате възможността да сте част от високоефективен и отдаден на професията си екип.

В момента, търсим да назначи мотивиран служител с подходящите опит и знания на длъжност:

Кинезитерапевт/Рехабилитатор

Основни задължения:

  • Извършва терапевтични процедури с пациенти.
  • Изпълнение на лечебния план, изготвен и назначен от лекар – специалист по физикална и рехабилитационна медицина.
  • Проследяване на умения за използване на помощни средства с пациенти с дисбаланс.
  • Теставане на способности за изпълнение на дейности от ежедневния живот.
  • Информира лекуващия лекар за появата на абнормни или нежелани реакции.
  • Незабавно уведомява лекаря, главния рехабилитатор за всички констатирани проблеми и промени в състоянието на пациентите.
  • Поддържа и попълва съответната медицинска документация.
  • Отразява в процедурната карта изпълнените за деня назначения.
  • Ежедневно изготвя рапорт при приключване на дежурство.
  • Спазва етичните норми при комуникация с пациентите и се стреми да запази престижа на компанията.
  • Самостоятелно или в екип изпълнява и допълнително възложени задачи от старши/главен рехабилитатор, по отношение на физикалната и рехабилитационна медицина.
Изисквания към длъжността: 1. Вид и равнище на образование - висше образование, образователно-квалификационна степен „Професионален бакалавър“ или „Бакалавър“ – специалност „Рехабилитатор“, „Кинезирапия“. 2. Завършилите сертифицирани курсове са с предимство. 3. Умения за работа с пациенти. 4. Организираност и умение за работа в болнична среда. 5. Добри комуникативни умения. 6. Емоционална стабилност.

Ние предлагаме:

  • Добро възнаграждение. Трудов договор сключен с "Капитал Хелт Холдинг" ЕАД.
  • Ваучери за храна.
  • Бонусна система.
  • Работа на смени/ по утвърден график.
Ако желаете да станете част от екипа на „Медицински комплекс „Сердика”, моля кандидатствайте с актуално CV (Европейски формат), с посочени актуални данни за обратна връзка.

Предоставените от Вас данни попадат под специалната защита на ЗЗЛД и ще бъдат използвани само за целите на подбора на тази длъжност.

Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.