КАМЕРИЕР/КИ

МЕАЦА EООД
location_on гр. Кърджали

  • Постоянна работа
  • Подходяща и за студенти

Пълно описание

Семеен хотел "Боровица" набира камериер/ки.

Трудови зaдачи и задължения,характеризиращи длъжността:

  • ежедневно почиства хотелските стаи,подменя спалното бельо,кърпите и консумативите в сервизните помещения;
  • извършва проверка на състоянието на незаетите стаи и апартаменти;
  • информира за неизправност на уреди и инсталации в обслужваните стаи;
  • информира,обслужва или насочва към друг служител гостите на хотела,съобразно тяхната нужда от информация,определена вещ или услуга;
  • почиства след провеждани срещи и заседания залите на хотела;
  • поддържа чисто камериерското помещение и съоръженията за хигиенизиране;
  • изпълнява и други конкретно възложени задачи,присъщи за изпълняваните от него задължения;
ИЗИСКВАНИЯ ЗА ДЛЪЖНОСТТА
  • Вид и равнище на образование – средно образование
  • трудов опит и умения – професионален опит –не се изисква
  • Комуникативност и умение за работа в екип и с клиенти