Инженер, поддръжка на производство

ФИКОСОТА ФУУД ЕАД
location_on гр. Шумен

  • Постоянна работа
  • Дистанционно интервю

Фикосота Фууд ЕАД е производствена фирма в областтa на производство на сухари и сухи сладкарски изделия. Във връзка с разширяване на дейността си търси да назначи ИНЖЕНЕР, ПОДДРЪЖКА НА ПРОИЗВОДСТВОТО

Задължения:

  • Отговаря за правилната експлоатация и за изправността на машините в предприятието.
  • Отговаря за локализирането и отстраняването на възникнали повреди в апаратурата и оборудването.
  • Участва във вземането на технически решения, с цел оптимизиране на производствените процеси и повишаване на ефективността.
  • Следи за ефективно разпределение на натоварването на машините и работното оборудване.
  • Прави заявки за доставка на резервни части, инструменти и лични предпазни средства.
  • Води и съхранява техническата документация и монтажните схеми на устройствата и оборудването.
  • Присъства при приемането на строителни и ремонтни работи и дава указания на работниците за провеждането им.
Изисквания:
  • висше техническо образование
  • познания и опит в електрониката и електротехниката;
  • английски език;
  • компютърна грамотност - MS Office, CAD- програми
  • шофьорска книжка;
Фирмата предлага:
  • трудов договор, съгласно българското законодателство;
  • мотивиращо възнаграждение;
  • добри условия за работа;
  • социален пакет.
Лични качества:
  • Умение за самостоятелно приоритизиране и организиране на текущите задачи
  • Умение за работа в екип
  • Аналитично мислене
  • Много добри комуникационни умения
Ако имате интерес, отговаряте на гореизброените условия и имате желание да се присъедините към млад и успешен екип, изпратете CV.
  • Моля имайте предвид, че обратна връзка осъществяваме само с одобрените кандидати, както и при покана за интервю.