ЗАМЕСТНИК ГЛАВЕН СЧЕТОВОДИТЕЛ

МПМ ХОТЕЛС ООД
location_on гр. София

МПМ Хотелс ООД е дружество, предлагащо управление на хотелски комплекси под собственa търговска марка в България. Поради разрастване дейността на фирмата ни ,търсим да назначим ЗАМЕСТНИК ГЛАВЕН СЧЕТОВОДИТЕЛ. Основни изисквания:
  • Висше икономическо образование.
  • Практически опит в счетоводството – минимум 5 години.
  • Добро познаване и прилагане на счетоводо- данъчното законодателство и счетоводните стандарти .
  • Отлична компютърна грамотност – Microsoft Office ( Excel, Word) ,Internet , ПП Ажур.
  • Добри комуникационни умения.
  • Умение за работа в екип и спазване на срокове.
  • Способност за вземане на решения .
  • Внимание към детайлите.
  • Организираност.
  • Мотивираност , лична отговорност,лоялност.
  • Работа в сферата на хотелиерството ще се счита за предимство.
Основни задължения:
  • Осчетоводяване на първични и вторични счетоводни документи.
  • Изготвяне на ДДС декларации, VIES декларации, Интрастат и други задължителни отчети по българското законодателство.
  • Организиране и осъществяване на счетоводната отчетност съгласно счетоводната политика на фирмата и счетоводните стандарти.
  • Изготвяне на статистически отчети и формуляри.
  • Изготвяне на регулярни справки към БНБ и други контролни органи.
  • Следене и правилно прилагане на настъпилите изменения в разпоредбите на приложимото счетоводно и данъчно законодателство .
  • Представителство и защита пред съответните компетентни органи.
  • Съхранение на счетоводната документация в предвидения по закона и вътрешните правила ред.
  • Счетоводно приключване.
  • Изготвяне на междинни и годишни финансови отчети.
  • Изготвяне на данъчни декларации.
  • Участие в ревизии на НАП.
Ако смятате, че отговоряте на нашите изисквания,имате мотивация и желание за работа , моля изпратете ни детайлнa автобиография и актуална снимка.Ще се радваме да станете част от нашия екип. На интервю ще бъдат поканени само селектираните по документи кандидати.

Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор.