ЕЛЕКТРОТЕХНИК

УЕЛ БИЛД EООД
location_on гр. София

icon 2,000 лв ~ 4,000 лв

Well Build e българска инжeнерингова компания с дългогодишен опит в реaлизирането на интериорни ремонти. Във връзка с повишаване обема на работа, търсим да назначим:

От кандидатите се изисква опит в:

  • Изграждане на електроинсталация;
  • Монтаж на електрооборудване;
Допълнителни изисквания са:
  • Опит в работата с техническа документация и в разчитането на чертежи;
  • Работа с измервателни инструменти;
  • Добра техническа грамотност;
  • Отговорност, прецизност и точност;
  • Умения за работа в екип.
ЗАДЪЛЖЕНИЯТА КЪМ ПОЗИЦИЯТА СА СВЪРЗАНИ С:
  • Извършване на довършителни дейности в търговски, жилищни и обществени сгради;
  • Спазване вътрешно-фирмените разходни норми за труд, материали, машини и инструментална екипировка.
КОМПАНИЯТА ПРЕДЛАГА:
  • Отлично възнаграждение;
  • Осигурено работно облекло, висококачествени инструменти и лични предпазни средства.
Уважаеми кандидати, ако проявявате интерес към позицията, изпратете актуална автобиография като използвате бутона "Кандидатствай по тази обява".

Одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю.