Електротехник

АЯКС-1 ООД
location_on гр. Стара Загора

Фирма "АЯКС-1" ООД е българска компания чaст от АЯКС ГРУП с тридесет години опит в животновъдния сектор. Нашата цел е да доставяме на клиентите си висококачествен продукт. Инвестираме средства, време и усилия, за да поддържаме и развиваме дейността си, да постигаме професионалните си цели. Ние ценим служителите си и полагаме усилия да изградим добри партньорски взаимоотношения с тях. Инвестираме в подобряване на условията за работа, повишаване на професионалната квалификация и заедно вървим към постигането на високи стандарти. Горди сме с екипа, който успяхме да създадем през всичките тези години и да запазим нивото на взаимно уважение и лоялност. Станете част от най-ценния ни ресурс. Компанията ни търси да назначи отговорна и динамична личност за нашия екип на позицията ЕЛЕКТРОТЕХНИК базиран в един от свинекомплексите ни.

Задължения и отговорности:

  • Поддръжка на електроинсталации в една от свинефрмите на компанията;
  • Подвързване, настройка и пускане в експлоатация на електросъоръжения;
  • Разчитане на конструктивно-техническа документация;
  • Диагностициране и отстраняване на проблеми в електрооборудването на производствените линии;
  • Извършване на профилактични и ремонтни дейности, свързани с електрооборудването във фермата;
  • Извършване на системен контрол на електрооборудването в предприятието;
  • Спазва нормативните изисквания за безопасна работа с електрически уреди и съоръжения.
Изисквания към кандидатите:
  • Средно специално (професионално) образование и III-та група по електробезопасност;
  • Опит в изграждане и поддръжка на електрооборудване в производствено предприятие;
  • Умения за разчитане на електротехнически чертежи;
  • Умение за работа в екип, отговорност, инициативност за решаване на възникнали проблеми;
  • Умение за анализиране на причините за възникналите аварии;
Компанията предлага:
  • Постоянен трудов договор на пълно работно време;
  • Мотивиращо възнаграждение;
  • Допълнителен социален пакет;
  • Осигурени закуска и обяд;
  • Осигурено работно облекло;
  • Възможност за развитие.
Ако считате, че отговаряте на нашите изисквания и за Вас е предизвикателство да докажете своята компетентност, знания и умения на тази позиция, моля изпратете ни Вашите документи за кандидатстване:
  • Автобиография.
  • Актуална снимка.
Вашата кандидатура ще бъде разгледана при пълна конфиденциалност. Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Личните данни, които доброволно предоставяте, се обработват в съответствие със Закона за защита на личните данни за целите на осъществяване на настоящия подбор.