Електромеханик

Coca-Cola HBC
location_on гр. София

Имаш опит в производството? Или имаш техническо образование, но нямaш опит и искаш да натрупаш такъв?

Заповядай в семейството на Кока-Кола Хеленик на позицията Електромеханик, за да надградиш знания и умения за работа с високотехнологични машини, които ще ти помогнат в кариерния ти растеж при нас.

ТВОИТЕ КЛЮЧОВИ ОТГОВОРНОСТИ:

  • Експлоатация на механична и елекртична част, КИП и А на съоръженията, пряко свързани с производствения процес и производствените линии.
  • Поддръжка на електическата част на оборудването и КИП и А в работоспособно и безотказно състояние с цел ефективно използване на произведения продукт;
  • Работа с честотни и серво управления; работа със сензори (ултразвукови, индуктивни, отпични, лазерни и др.)
  • Работа с индустриални контролери и HMI
  • Знания и опит в разчитането на електрически схеми;
  • Реализиране на нови проекти за оптимизиране на параметрите и софтуера на производственото оборудване.
ИЗИСКВАНИЯ:
  • Средно образование или средно специално образование с технически профил или специалност Електроника и/или Автоматизация на производството;
  • Опит/познания в настройване и програмиране на измервателни уреди, процеси и системи за електрозадвижвания;
  • Притежание на най-малко трета квалификационна група по електробезопасност, съгласно Правилника за безопасност и здраве при работа по електрообзавеждането с напрежение до и над 1000V;
  • Гъвкавост и инициативност;
  • Владеене на английски език се счита за предимство
  • Готовност за работа по график на 12-часови смени, включително и нощни;
НАШЕТО ПРЕДЛОЖЕНИЕ:
  • Работа в динамична среда, стимулираща постигане на високи резултати;
  • Възможност за придобиване на нови знания и развитие след екип от професионалисти;
  • Запознаване с най-добрите практики в областта поддръжка и обслужване на КИП и А на производствени линии;
  • Конкурентна заплата + месечен бонус, трудов договор и осигуровки;
Придобивки:
  • Платен годишен отпуск - 20 работни дни по КТ и допълнителни дни според позицията;
  • Допълнително здравно осигуряване, включващо болнична и доболнична помощ; здравен пакет за зъболекар, очила и лекарства;
  • Организиран служебен транспорт/осигуряване на карти за гориво, съгласно политиката при определени условия;
  • Подпомагане с пакет за РЕЛОКАЦИЯ за кандидати с отдалечена локация;
  • Осигурено работно облекло и пособия за безопасна работа;
  • Допълнителен бонус за Коледа и Великден, Бонус при участие в програма „Доведи приятел";
  • Подарък по социалната политика на компанията за специални събития (свключване на брак, раждане на дете, пенсиониране);
  • Възможност за издаване на карта за спорт;
  • Преференциални фирмени отстъпки за различни услуги и обекти;
  • Работна среда с добри практики, позитивна атмосфера и възможност за развитие.