Експерт Осигуряване на качеството

ВЕТПРОМ АД
location_on гр. Радомир

Ветпром е водещ производител в България, с дългогодишен опит в производството на хуманни и ветеринарни медикaменти. Продуктовото портфолио на Ветпром включва разрешени за употреба и представени на пазара повече от 100 лекарствени продукти за и хуманна и ветеринарна употреба, козметични продукти и хранителни добавки, както и 44 запазени собствени търговски марки. Дружеството притежава сертификат за Системата за управление на качеството ISO 9001:2015 и сертификат за Добра производствена практика (GMP).

Ветпром търси да назначи на постоянна заетост "Експерт Осигуряване на качеството"

Основни отговорности:

  • Изготвя и поддържа в актуалност изискуемата документация на GMP;
  • Организира дейността по регистриране на "отклонения" и тяхното квалифициране;
  • Организира всички дейности съгласно СОП "Контрол на промените"
  • Провежда обучения по ДПП;
  • Съблюдава спазването на изискванията на ДПП;
  • Организира дейностите по осигуряване на качеството между звената във фирмата;
  • Организира изготвяне на "Оценка на риска"
  • Участва в провеждането на вътрешните одити по качеството, както и в подготовкатана фирмата за одити, провеждани от регулаторни органи и клиенти, с цел установяване на съответствие с изискванията на GMP;
Изисквания към кандидатите:
  • Образование – Висше - Магистър или бакалавър
  • Познания и опит в управление на интегрирани системи ISO/GMP
  • Познания за принципите за провеждане на одит са предимство
  • Предишна работа във фармацевтична компания е предимство
  • Много добри умения за работа с MS Office
  • Английски език – добро владеене писмено и говоримо
Умения и компетентности:
  • Ориентираност към постигане на резултати
  • Комуникативност, лоялност, коректност
  • Инициативност и способност за предлагане на решения
  • Стремеж към постоянно учене и развитие
Ние предлагаме:
  • Работа в една от водещите фармацевтични компании
  • Въвеждащо обучение; Възможност за кариерно развитие и професионално обучение
  • Мотивиращо възнаграждение
  • Програма "Доведи приятел" - бонусна програма насърчаваща личните препоръки в компанията
  • Безплатен транспорт от/до: гр. София, гр. Радомир, гр. Перник и гр. Дупница
  • Ваучери за храна
  • Безплатно столово хранене
  • Платен годишен отпуск 22 дни
  • Закупуване на продукти от портфолиото на компанията на преференциални цени
  • Допълнително здравно застраховане - разширен пакет на покритие
Aко позицията представлява интерес за вас и отговаряте на посочените по-горе изисквания, изпратете ми вашата автобиография на лични. Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю. Всички документи ще бъдат разгледани при спазване на конфиденциалност и защита на личните данни. Ветпром АД Ви информира, че част от доброволно предоставените по настоящата обява данни са лични и попадат под специален режим на защита по смисъла на Регламент 2016/679 и Закона за защита на личните данни. Предоставените лични данни ще бъдат обработвани за постигане на законово позволени цели, свързани с настоящата обява, както и за реализиране на законните интереси на администратора на личните данни. Ветпром АД обработва, съхранява и използва доброволно предоставените лични данни в рамките на законово уредените срокове, като гарантира тяхната сигурност и опазване в тайна. Информираме Ви и Вие се съгласявате, че Ветпром АД предоставя личните данни на държавни органи и институции, или трети лица, когато има такова задължение по силата на закон, или е необходимо за реализиране на Вашите права и законни интереси като участник в подбор и за евентуалното, бъдещо учредяване на трудово правоотношение. При спазване на вътрешните правила на Ветпром АД имате право на достъп и право на коригиране на Вашите лични данни, право да бъдете заличен, както и имате право да възразите срещу обработването, предоставянето и разкриването на Вашите лични данни за различни от тук посочените цели.